9 sierpnia 2017

[KA] Altruistka


ALTRUISTKA
wrak.emocjonalny@gmail.com / 48601344

Postać:
Ostatnio postanowiłam się nie ograniczać w niczym więc choć nadal prowadzę mężczyzn i kobiety to ich wiek określam jako zróżnicowany w zależności od wątków oraz pomysłów. Równie chętnie wcielę się zarówno w czterdziestolatka, jak i szesnastolatka. Przygarniam damsko-męskie, męsko-męskie i damsko-damskie z czego proszę o wyrozumiałość, co do dwóch ostatnich, ponieważ tutaj stawiam pierwsze kroki, eksperymentuję i nie obiecuję powodzenia, choć będę się bardzo starać. Przez umiłowanie małych-dużych dramacików, preferuję raczej postaci odrobinę sponiewierane przez los (w granicach zdrowego rozsądku), żyjące poza mydlaną bańką i od czasu do czasu zaliczające bolesne zderzenia z ziemią. 

Uniwersum:
Najprędzej obyczajówki, które nadal darzę gorącym uczuciem i w których mi najlepiej. The Walking Dead przestało dla mnie istnieć gdzieś od szóstego sezonu, Game of Thrones pędzi na łeb i szyję z akcją, przeganiając się w kuriozalnych pomysłach przez co ogląda się to z przymrużeniem oka, do Pottera mam pewien uraz, ale przy cierpliwym autorze i fajnym pomyśle, mogłabym znów spróbować wsiąknąć w ten świat. Oglądam filmy, oglądam seriale, czytam książki i czasem coś mnie olśni, że fajnie byłoby napisać w takim, czy innym uniwersum, wystarczy dopytać, rzucić czymś z rękawa.

WĄTEK:
Mam skłonność do rozpisywania się: czasem na kilka okienek, a czasem na jedno, jednak nigdy nie jest to granica 300-500 słów, przepraszam. Nie wymagam tego samego, ale rozumiem, że niektórych taka ilość tekstu może onieśmielić lub zniechęcić także uprzedzam na starcie. Nie zawsze odpisuję w ustalonej kolejności i czasem trzeba mnie nawiedzić pod kartą, ewentualnie kopnąć na mailu, bo bywam leniwym ziemniakiem, przekładam chwilę odpisu i z dwóch dni nagle robi się miesiąc. Nie cierpię Mary Sue/Gary Stu, mam wręcz alergię na tego typu bezbarwne, rozmemłane postaci wymiotujące tęczą, także nie róbcie mi tego, proszę.


DLA STALKERÓW: NEW YORK CITY (OLIVER STOKER/ROMAN SCHUYLER), CROSSING NORWAY (CILLA TORSTEN/ENIGME HALSE/SVEN BREMER)
PROWADZONE WĄTKI: VESPER THORNE (GASPARD MASON - BIAŁAGWIAZDA ❤), ELIŠKA MOLNÁR (BIAŁAGWIAZDA )


POMYSŁY
aktualizacja: ???

24 komentarze:

 1. Czeeść! Witam serdecznie na blogu i życzę pokładów weny i super wątków. Pozwoliłam przejrzeć sobie propozycje i choć niestety nie odnajdę się w żadnym - erotyk mnie trochę kusi, ale boję się, że zepsuję Ci panią- to muszę stwierdzić, że podobnie karzemy postaci. Mam pana na wózku i panią niewidomą w dwóch odrębnych wątkach :D W każdym razie, chętnie coś z Tobą popiszę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Podejrzewam, że KA rodziło się w bólach, bo tak długo zeszło :D
  Hej, hej! Odpuszczę sobie standardową, administratorską formułkę, bo najprawdopodobniej i tak Cię już kiedyś nią uraczyłam, tak więc no, cześć i w ogóle :)
  No i wiesz, że jakby co, to ja zawsze coś chętnie napiszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. /O ile mnie pamięć nie myli, to pisałam kiedyś z tobą świetny damsko-damski <3 Albo to ta druga altruistka, w każdym razie nick znajomy z blogów :D Witam cię serdecznie, pomysły na wątki z demonami są świetne, sama bardzo lubię taką tematykę <3/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Przyznam, że ze zniecierpliwieniem czekałam aż się opublikujesz :D mogłabym skraść propozycję na wątek z panem, który wyszedł z więzienia? :D bardzo mi się podoba, a różnica wieku to dodatkowy smaczek. Nie pisałam jeszcze w polskich realiach, ale chętnie spróbuję! Ze swej strony życzę mnóstwa świetnych wątków i dobrej zabawy :3

  OdpowiedzUsuń
 5. O, witaj Altruistko. Oddaję pokłony i szacunek za pomysłownik, który brzmi wielce interesująco i kusząco. Mam nadzieję, że uda Ci się napisać fajne i satysfakcjonujące wątki. Cóż, pozostaje życzyć miłej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj zapraszam do mnie jestem chętna na wątek z Danuśka i Sniezynka :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Nic romantycznego i sielankowego nie mam, więc w sumie spadłaś mi z nieba! Możemy iść w jakąś zakazaną miłość. Zaczęłam opisywać jakiś tam szkic, ale wyszło mi coś tak zagmatwanego, że sama bym sie nie połapała. Więc byśmy mogły obecnie prowadzić zwykłą parkę jakoś koło 30. Są ze sobą przypuśćmy jakieś pół roku i wszystko jest pięknie, ale… jak do tego doszło.
  Napisałaś w karcie, że wolisz panów, więc pozwolę Ci go już na wstępie przypisać. Więc przykładowo pan dostaje propozycje z pracy rocznego wyjazdu, ale ma to bardzo pozytywnie wpłynąć na jego karierę. Zostawia narzeczoną, poukładane życie i choć powoli planują ślub nie chce się ograniczać i wiadomo obiecuje wracać jak najczęściej bla bla. Po wylocie poznaje moją panią. Bez względu czy będą razem pracować (można pokombinować, że otrzymałby stanowisko kierownicze na jej dziale i dodatkowo krępowało ich to, bo powszechnie wiadomo, że związki w pracy odpadają – przynajmniej w tej firmie). Jednak wszystko ciągnęło ich do siebie. Na początku przeżywają burzliwy romans, ale oboje zaczynają coś do siebie czuć. Taka miłość od pierwszego wejrzenia, po prostu oboje czują, że są z tej samej układanki. Wiadomo wchodzą w związek, w pracy cichosza. Pan nie tylko okłamuje swoją narzeczoną, ale także moją panią bo choć chce skończyć narzeczeństwo, uważa, że po męsku trzeba to zrobić twarzą w twarz. No i teraz możemy zacząć albo od tego, że ich burzliwy romans zmienia się w coś więcej, albo trochę codziennej sielanki i przykładowo narzeczona zadzwoni i odbierze moja pani.
  Kwestia czy pan czy pani pojadą w delegację i tak dalej do ustalenia, ale póki co musiałam to określić, bo inaczej nie umiałam tego wytłumaczyć. Damn it XD
  Mam jeszcze mniej hollywoodzki pomysł. Przykładowo jest związek, już kilkuletni, może być nawet kilka miesięcy po ślubie. Parka stara się o dziecko, ale jedno z nich okazuje się bezpłodne. Możesz wszystko modyfikować i tak dalej :D albo jak masz jakiś pomysł to dawaj!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdecydowanie góry! Byłam niedawno nad Soliną i jest prześlicznie <3 a wydaje mi się, że jest więcej możliwości też w górach :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgadzam się na wszystko! Powiedz mi tylko czy moja pani wie o żonie i świadomie w to weszła? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gapa. Zapomniałam o zawodzie. Medycyna bardzo byłaby mi na rękę.

   Usuń
 10. Stany jak najbardziej mogą być, nie robi mi to różnicy. Jeśli chodzi o zawód to stażystka byłaby za młoda bo myślałam o pani koło trzydziestce. Pielęgniarka albo rehabilitantka.. jeszcze nie wiem :D
  Powiedz mi jeszcze w jakim momencie planowałaś rozpocząć nasz wątek?

  OdpowiedzUsuń
 11. Myślę, że moja pani trochę zgodziłaby się trwać w luźniejszej relacji, ale po jakimś czasie chciałaby określić głębiej ich relacje. Czy jej partner w to w chodzi czy niekoniecznie, bo to takie twarde, ale też uczuciowe babsko będzie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam Cię Altruistko c:
  Piszę w nocy, bo nadal czuje jakieś pozostałości z mojej dzisiejszej głupawki. Nie tak dawno myślałam nad napisaniem jakiegoś opowiadania na AO3 o SnK, ale jakoś tak się wypaliłam. Po przeczytaniu twoich preferwncji wpadłam na pomysł, który mógłby się nam obu spodobać. Jeżeli byłabyś zainteresowana zapraszam do siebie i swoich pomysłów - może któryś co się z nich spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 13. I nie zwiejesz tym razem? :) Jestem niedobra, że wypominam, wiem.
  Dawno nie pisałam post-apo, co tam się u Ciebie kryje pod pomysłem "w budowie" dotyczącym zombie?

  OdpowiedzUsuń
 14. Jest dobrze, spokojnie, chętnie go poodkrywam w wątku :3 Teraz taka sprawa. Od czego zaczynamy i kto zaczyna? :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Hej, hej! Różnice wieku, The walking dead i utrudnianie życia postaciom to całkiem lubiane przeze mnie tematy. Z jednej strony podoba mi się pomysł z tym programem Au Pair, z drugiej zapraszam do moich pomysłów, gdybyś chciała. Z chęcią napisałabym post-apo albo obyczajówkę.
  Udanych wątków jeszcze życzę od siebie!

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie chciałam Ci śmiecić pod kartą postaci, więc będę fangirlingować tu.
  Fasio ♥♥♥ My love...

  OdpowiedzUsuń
 17. Masz wszystko tak dopracowane. Zakochałam się ♥
  Naprawdę ciekawe pomysły na wątki, napisałabym wszystko. Najbardziej jednak zainteresował mnie wątek ze snami i inkubem. Kiedyś sama o czymś podobnym myślałam. Jeśli jesteś tak dobra, jak myślę po tym, co przeczytałam u Ciebie, jestem gotowa stworzyć żeńską postać. Nie wiem, jak wyjdzie, może dobrze. Na pewno się postaram, ale zdecydowanie pewniej czuję się pisząc mężczyznami. Jednak jeśli bardzo ci zależy na męskiej postaci, a byłabyś zainteresowana pisaniem ze mną, dam z siebie wszystko :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Cześć! Dziękuję za przywitanie <3 Dlaczego miałabym uciec, hah? (; Chętnie coś z Tobą stworzę, tylko co?

  OdpowiedzUsuń
 19. Hej :) a bardzo chętnie coś z Tobą napiszę:) masz jakieś wątkowe marzenie, które mogłabym Ci pomóc spełnić?

  OdpowiedzUsuń
 20. Jak u Pani z czasem? Dałoby się wygrzebać kilka minut z tygodnia na wątek ze mną?

  OdpowiedzUsuń
 21. tak nieśmiało zapytam, co z naszym wątkiem?

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie, no ja się nie złoszczę, ani nic. Po prostu tak chciałam zapytać :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Hej! Znajdzie się miejsce i chęć na wątek? :)

  OdpowiedzUsuń