24 lutego 2018

[KA] Permanentna maruda

Permanentna maruda
Piszę głównie paniami, wena i pomysł musi naprawdę przypaść mi do gustu, żebym zagrała facetem, ale to zdarza się raz na x lat. Damsko-męskie, męsko-męskie, damsko-damskie ale tylko w romansie. Homo jest fajne u panów, hetero u pań, biseksualizm jest fajny zawsze. Przeszłam już przez dzieci, nastolatki, osoby dorosłe do 30 i wyżej chyba nie potrafię. Charaktery różne, lubię w choroby, fobie i patologię.  Fantasy, sci-fi, obyczajówki, post apo, może nieco historii, byleby nie kryminał. Lubimy romanse, trudne relacje, dużą różnicę wieku. Nie lubimy Polski, nie wczuje się nigdy w te klimaty i szarą rzeczywistość, którą mam za oknem. Najchętniej wymyślone światy,  te z gier, filmów i książek. HP odpada na starcie, pamiętniki wampirów też.  Średniowiecze, czasy obecne i przyszłość. Długość zależy od weny i odpisu drugiego autora, byłoby fajnie dostać pod tym względem pole do popisu. Mało, ale nie potrafię zbyt mocno opisywać siebie. Nie przedłużając, zapraszam.
permanentna.maruda@gmail.com
Wątki: 0/3

6 komentarzy:

 1. Hej:) Witam serdecznie w naszym gronie i życzę mnóstwa weny oraz fajnych wątków. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej! Napisałaś kiedyś do mnie na Hangouts ale z własnej paranoi nie wiedziałam kto to, bo pierwszy raz nick widziałam :D Przepraszam jak nie odpisałam!
  Wymyślone światy z gierek, you say? :D
  I tak jak Biała Gwiazda - witam serdecznie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. A masz jakiś konkretny pomysł, który chciałabyś baaaardzo zrealizować? Jeśli nie, ja coś wymyślę w mig, w tym jestem akurat dobra :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć! Życzę dużej ilości pomysłów, wątków i weny! Widzę, że prowadzisz głównie panie, ale jeśli nabierzesz chęci na prowadzenie pana, to zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej :D Zapraszam do mnie może coś spodoba ci się z moich pomysłów :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć! Witam serdecznie. Życzę samych wymarzonych wątków oraz mnóstwa dobrej zabawy :D
  No i sporo weny, bo ona bywa kapryśna ;)

  OdpowiedzUsuń