20 lutego 2000

POMYSŁY

basen
#Tobias Farell
opcja dla Pani lub Pana — obyczajówka: high school/college
Początkiem scena, w której na należącym do uczelni, krytym basenie znajduje się tylko kilka pojedynczych osób, głównie tych trenujących do zawodów. Tobias, jako pasjonat pływania, przebywa tam wyłącznie dla własnej rozrywki. Tak mu się przynajmniej wydaje do czasu, aż nie jest zmuszony uratować Twoją, nieumiejącą pływać postać. Wrzucona siłą/zwykła niezdarność i poślizgnięcie się/celowa próba wyciągnięcia czegoś z wody — nieistotne. Twoja postać jest jednak tą, do której mój koszykarz z różnych powodów nie powinien nic czuć.

#Malveen Isberg
opcja dla Pana(/Pani) — obyczajówka: świat boksu
Początkiem scena odebrania Twojego Pana spod bram więzienia, w którym spędził kilka ostatnich lat za spowodowanie trwałego uszczerbku na zdrowiu syna policjanta. Decyzja o tak dotkliwym pobiciu wymykającego się z rąk prawa gwałciciela przekreśliła jego szansę na wojskową karierę, a otworzyła drzwi do świata boksu, który trenował w więziennych murach. Malveen jest jedyną osobą, która pomaga mu i została przy nim, po tym jak sam wymierzył sprawiedliwość za wyrządzoną jej krzywdę. Poznali się jeszcze w dzieciństwie, mieszkając po przeciwnej stronie ulicy w małym miasteczku. Szczegóły do dalszego ustalenia. Uwaga: istnieją szanse na zamianę postaciami.

#Ayla Nover
opcja dla Pana — obyczajówka: idealne państwo
Przyszłość. Na jednej z wysp stworzono projekt Państwa Idealnego odciętego od wszelkiej cywilizacji, z ziemi zabezpieczonego wysokim na dziesięć metrów murem, do którego ściągnięto najlepszych naukowców i technologie oraz ludzi, którzy zgłosili się do projektu w zamian za bezpieczeństwo oraz wymazania im ich pamięci. Po blisko pięćdziesięciu latach od zamknięcia się na resztę świata i przetrwaniu wybuchu III Wojny Światowej, Rząd staje przed perspektywą przeludnienia wyspy. Wprowadzane restrykcje zabraniające wszelkiego rozmnażania się prowadzą do stopniowego tworzenia się podziemnego buntu młodych, którym za pomocą wstrzykiwanego na obowiązkowej, cotygodniowej wizycie lekarskiej płynu odbierane są szanse na znalezienie partnera. Miłość jest zakazana, tak samo jak niewinne pocałunki czy seks, a wszelkie łamanie tych zasad skutkuje pojmaniem sprawcy i jego zniknięciem ze społeczeństwa. Część z nich przewożona jest do ukrytego na wyspie laboratorium, w którym za pomocą elektrowstrząsów próbuje się wymazać wspomnienia o zakochaniu się. Reszta do dalszego ustalenia. Możliwości wątku: buntownik i ślepo wierząca w to, co mówi Rząd osoba; lekarz i buntownik w laboratorium; dwójka niezłapanych buntowników; Twoja opcja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz