13 sierpnia 2001

propozycji część druga“ Pierwszą ofiarę znaleziono z podrapaną twarzą i wyprutymi narządami. Druga, o tyle szczęśliwsza, umarła przez odcięcie głowy. Natomiast trzecia… Trzecia jest dopiero poszukiwana. ”


Uwagi: Taki trochę kryminalny wątek, w którym będzie grasował seryjny morderca z, lub też i nie, umiłowaniem do wilków. Jego tropem podążać będzie miejscowy detektyw, który nie podejrzewa, że morderca jest z nim w bardzo osobistych stosunkach.
Postać: Zaklepuję rolę detektywa!
Początek: Zaczynasz jako pierwszy, drogi autorze“ Przeznaczenie było wredną suką — potrafiło przytargać ich, aż tutaj, powodując nieodwracalne zmiany. Jego to nie martwiło, w końcu wielki Pan Alfa nie musiał się bać, bo gdzieżby znaleźć silniejszego drapieżce w dzisiejszym świecie. Ale ona — ona to zupełnie inny przypadek. Ślepa na wszystko dookoła, dała zepchnąć się do miejsca, z którego nie ma innego wyjścia niż śmierć. ”

Uwagi: Taki fantastyczny romans, który równie dobrze może podchodzić pod powieść grozy z elementem miłości w tle. Postać “Pana Alfy” odnosi się do wilkołaka rodem z Teen Wolf, choć bardziej krwawego, natomiast ślepa na wszystko pani, jest faktycznie ślepa. Do przedyskutowania płeć bohaterów.
Postać: Która ci się podoba jest twoja.
Początek: Byle kto, byle z epickim kopem na start.On — przeciętny obywatel tego pięknego kraju, marzący o napisaniu fantastycznej historii z elementami nadprzyrodzonymi. Wyjeżdża z miejskiego zgiełku, obierając za cel miasteczko położone daleko od swojego domu. Kiedy zagnieżdża się w jednym z domków na dobre, udaje się po ubywający prowiant, nie podejrzewając, iż w osiedlowym markecie napotka JEGO — najprzystojniejszego faceta, którego magnetyczne spojrzenia powoduje rozognienie policzków i szybsze bicie serca. Cóż, wszystko byłoby w porządku, gdyby nie smakowita krew mężczyzny, która śpiewa w uszach nieznajomego. ”

Uwagi: Teraz coś z pozycji erotyków, których tak namiętnie poszukuję w świecie. Płeć może ulec zmianie, ale wolałabym, żeby taka prośba nie nastąpiła — najlepiej nigdy, no ale wiadomo jak jest na świecie. Ten “erotyk” zalatuje również czymś z pogranicza dark fantasy nadając trochę nowych możliwości w tworzeniu postaci wampira.
Postać: Pan przeciętniaczek ląduje u mnie, jeszcze będą z niego ludzie.
Początek: Pozostaje uzgodnić w komentarzu lub drogą mailową.


widać jak czyste mam myśli ostatnio.
jest to część druga, bo coś w poprzednim poście się pochrzaniło i nie mogę niczego wkleić
ewentualnie ja coś schrzaniłam, ale łotewer~
zapraszam, częstuj się *>*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz