12 sierpnia 2001

Propozycje




7ba3fe2b4fc83a70c35f1752096b1cd5.jpg



Niebo jest poukładanym miejscem. Do bólu czystym i jasnym, w którym wszystko ma swój własny kąt. Każda trafiająca tam dusza przechodzi przez procedurę przyjęcia nadzorowaną przez wybrańca Czwartego Chóru, a następnie przez swojego Stróża odprowadzani są do Raju, oznakowanego specjalnym kodem. Kiedy jednak podczas rutynowej kontroli okazuje się, że Niebo 2J14Wncdi jest puste, a ze Skarbca znikają akta Prawego Człowieka zwanego również Johnem Winchesterem, wybucha chaos. Namiestnicy Pana powierzają znalezienie zaginionej duszy Serafinowi, w obawie przed potęgującą się paniką wyższych Chórów. I choć pokorne przyjęcie zadania nie równa się sumiennemu podejściu do pracy, Anioł nie wybrzydza ofertą Upadłej Anielicy.



Uwagi: Imię i inne pierdoły związane z postacią są w zasadzie ograniczone przez twoją wyobraźnię. Chcesz mieć kolorowe skrzydła? - proszę bardzo. Pragniesz ćpać potajemnie sproszkowaną trawę z Fatimy? - dołączę się. Jedynie status musi pozostać niezmieniony.

Postać: Muszę przyznać, że kiedy tworzyłam ten opis miałam przed sobą obraz potężnego Anioła, który posłusznie poddaje się mojemu widzimisiu pisarskiemu, ale ostatnio bardziej kusi mnie granie żeńską postacią.

Początek: W wypadku wybrania mężczyzny, będziesz osobą, która zacznie jako pierwsza opowieść. Jeżeli jednak skusiła cię kobieta, zabawę zaczyna moja skromna osoba.






On — poważny biznesmen, któremu Natura nie poskąpiła urody. Ona — zmęczona życiem sekretarka, której jedynym zadaniem w biurze jest dogadzanie szefowi. Kiedy jednak jego projekt okazuje się niewypałem i jedynym środkiem na uspokojenie jest fajka, na ratunek przybywa właścicielka srebrnej zapalniczki, choć nie przyzwana żadnym gestem. Umilając sobie wspólnie przerwę, powoli wyznają sobie sekrety, których zrozumienie pomaga kubek z lekka zimnej kawy. ”

Uwagi: W pomyśle może wystąpić duża różnica wieku, dobiegająca nawet i czterdziestu lat — zależy od odpowiedniego porozumienia obu stron. Miasto, nazwy biurowców, stanowisk a nawet i ulic do ustalenia. Wszelkie inne informacje, przykładowo pochodzenie postaci, należą do ciebie i twojej wyobraźni.
Postać: Planuję tutaj zająć się sekretarką, bo Powrót Batmana nadal nie daje mi spokoju.
Początek: Do ugadania.



“ Wydawało się mu, że całe życie usypuje się pod jego nogami. Że stoi na skarpie, której poszarpany początek wzywa go do nieuważnego kroku — kroku ku przepaści.
Gdyby tylko ten czas wrócił, mówił sobie każdego dnia do lustra. Gdybym tylko powiedział to czego tak wyszukiwała w moich gestach, szeptał jedząc śniadanie. Gdybym tylko był odważniejszy, prawił w drodze do pracy. Zawsze “gdyby”. Zawsze pieprzone “gdyby”.
To właśnie dlatego zapisał się na terapię, która powinna mu pomóc zapomnieć. Jednak nie spodziewał się, że owe zapomnienie, wyprze każde wspomnienie o niej z jego umysłu. ”

Uwagi: Jest to pomysł zaczerpnięty z piosenki “OK”, która niedawno leciała w telewizorze. Ogólnie ciut zalatuje urban fantasy, ale bardziej kieruję się z myślą o science-fiction w zwariowanej retrospekcyjnej wersji. Każde wydarzenie związane z obiektem, o którym ma zapomnieć pacjent, będzie zaczynało się i kończyło jakimś ustalonym sygnałem.
Postać: W tej scenerii planuję odegrać rolę mężczyzny i przelotnie zachaczyć o terapełte.
Początek: Zaczynam ja, ale mam pierdyliard pomysłów na to jak to może być rozpoczęte, więc istnieje x powodów na to, żebyś i ty rozpoczął tą serię.



0c1cd18aa36a27a4eeeda35ead9d7d57.jpg

“ Jej sarnie oczy patrzyły z przerażeniem na zbliżającą się wilczycę, wiedząc, że teraz nie bawią się w swoją grę. W oczach zwierzęcia pojawiły się słone łzy, których liczba powodowała mokre smugi na miękkim pyszczku. Jej zakazana miłość wydała na nią wyrok, choć sarna przekonywała siebie, iż ten wyrok był równomiernie podzielony między nie. Ją i nią — wilczycę. ”

Uwagi: Jest to pewnego rodzaju eksperymentalne podejście do świata fantasy. Postaciami będą tutaj zmiennokształtne istoty. Do uzgodnienia będzie miejsce i czas akcji, a także możliwe sceny
Postacie: Można wybierać, dostosuję się.
Początek: Do ustalenia w międzyczasie.


będzie tego więcej, bo ja płodna w pomysły jestem. 
może będzie trzeba zrobić jakieś zakładki pod każdy wymyślony pomysł, ale to co widzicie na razie istnieje z dniem
chętnych zapraszam bo kocham prowadzić tego typu opowiadania
[13.08.2017]

Postacie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz