13 kwietnia 2010

....

MATTHIAS BOYLE
30 LAT ● BIOINŻYNIER ● INŻYNIERIA GENETYCZNA ● PAN ENCYKLOPEDIA


W wieku lat dziewięciu stwierdził, że na świecie nigdy nie było i nie będzie lepszej rzeczy niż dinozaur. Miał ich na półce całą kolekcję, którą dumnie nazywał Jurajskim Zoo. Jego matka twierdziła, że było to nawet urocze, zwłaszcza wtedy gdy ustawiał je alfabetycznie i nadawał im głupie imiona. Wyobrażacie sobie T-Rexa nazwanego Różyczka? 

W wieku lat dwudziestu siedmiu stracił całą swoją miłość do prehistorycznych gadów. Stwierdził, że to co martwe powinno takie zostać. Dziwnym więc może wydawać się fakt, że już od trzech lat przykłada swoją rękę w modelowaniu i tworzeniu kreatur, które przestały chodzić po tym globie wiele milionów lat temu. Cóż, dostaje za to dobre pieniądze, a on nigdy nie śmierdział groszem. Nie po to też się uczył, by później ledwo wiązać koniec z końcem.

Matt jest osobą spokojną i opanowaną. Może wydawać się chłodny i bezpośredni, wyprany z uczyć i arogancki, jednakże dla niego takie zachowanie od zawsze było normą, którą wyniósł z domu rodzinnego. Los obdarował go pamięcią fotograficzną, przez co nie powinno nikogo dziwić iż lubi on się swoją wiedzą dzielić z innymi, niekoniecznie podoba się to tym innym. Ma specyficzne poczucie humoru, lubi postawić na swoim i tylko spokój uważa za swojego przyjaciela. Stara się by każdy dzień minął bez przygód i zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Nie lubi niespodzianek.


Do wątku z LeChat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz