Jeśli coś pomyliłam przy dodawaniu linków lub coś nie działa - dajcie znać, proszę! Trochę zamotana jestem ostatnio. - //V.

13 sierpnia 2016

Pomysły


1. Hogwart bez Hogwartu
Jest sobie pan, który prowadzi raczej brudne interesy w świecie magii - sprzedaje czarnomagiczne przedmioty/trudni się paserstwem, spotyka na swojej drodze drugiego pana, najchętniej świeżego aurora, któremu przydzielono najłatwiejszą z możliwych spraw, która okaże się wcale nie taka wesoła i łatwa (więcej chętnie wymyślę z kimś chętnym). Bo niedobry pan jest dobry w tym, co robi.

2. Powieść epistolarna
Wątek prowadzony przynajmniej częściowo w formie listów - dwóch panów, najchętniej pisarzy/artystów, którzy ze sobą korespondują. Współcześnie można to zamienić na wiadomości internetowe na przykład po poznaniu dwóch panów na serwisie randkowym.

3. Host
Jedno słowo: Westworld. Obojętnie w którym miejscu, może w jakiejś zupełnie nowej lokacji, może pomiędzy hostem a gościem, może pracownikiem a hostem. Wszystkie chwyty dozwolone.

4. Histeria
Jako, że bawię się w rekonstrukcję historyczną chętnie napiszę coś z wczesnego średniowiecza. To w sumie życzenie, a nie pomysł. No cóż.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz