26 maja 2017

[KA] UntitledUntitled

Prowadzę przede wszystkim kobiety, porwę się czasem na jakiegoś pana jednak pomysł musi naprawdę mi się podobać. Jeśli o wiek chodzi, od 16 do trzydziestu, bo takie postacie również przemknęły przez moją krótką karierę. Zazwyczaj tworzę ludzi skrzywdzonych przez życie, z jakimś bagażem emocjonalnym co bezpośrednio wpływa na ich dalsze losy. Rzadko grywam komediantami, osobami tryskającymi pozytywną energią, gdyż wychodzą mi one niezwykle sztucznie, mimo to mogłabym spróbować ale ciężko z tym będzie i na pewno wyszłaby z tego kobieta. Mężczyzn tworzę naprawdę dziwacznych. Prawie zawsze wychodzą mi szaleńcy, faceci twardo stąpający po ziemi, narwańce i perwersi. Raz grałam ciepłą kluchą, katowała mnie to jednak i po kilku odpisach miałam ochotę wyskoczyć przez okno. Orientacja nie gra różnicy, nigdy nie pisałam typową homoseksualistką i chciałabym spróbować w najbliższym czasie. Wszystko jest właściwie do omówienia.

Mile widziana jest u mnie fantastyka, czasy wczesnego średniowiecza oraz współczesność. W dwudziestolecia międzywojennego nie potrafię się odnaleźć, tak jak w baroku, romantyzmie, renesansie... Post-apo jest do przyjęcia, obyczajówki tylko niektóre, Sci-fi jeszcze przejdzie, przygodowe jak najbardziej tak samo jak wątki związane z mitologią. Poza tym wątki związane z okruchami życia, ponad wszystko romanse, paranormalne, patologia oraz trudne tematy jak i  relacje.

Czytałam różne książki najczęściej związane z fantastyką, między innymi wchodzi w to Trylogia Czarnego Maga, Wiedźmin, Kwiat Paproci, Dom Nocy. Sięgnęłam po kilka części Pamiętników Wampirów mimo to nie wymienię żadnego bohatera. Anime tylko kilka- Kuroshitsuji, Naruto, Tokyo Ghoul, Dead Note, Magi: The labyrinth of magic, Berserk, Durarara, Shingeki no kyojin, Ano a exorcist i Gangsta. W serialach powoli nadrabiam, bo jestem jedynie po Wikingach i The Last Kingdom. O filmy trzeba pytać, bo po prostu niezbyt wiele ich oglądałam. 

Odpisy zależne są od tego, jak wątek mi się podoba i czy mam cokolwiek do napisania. Nie chcę lać wody, lubię za to opisywać co postacie czują, co kręci m się po głowie i przede wszystkim akcję. Mieszczę się w granicy 500 słów, często jednak stawiam na krótsze.

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2017.
Wątki: Night Sky, Kwas Solny, Ice Queen.
Poszukuje kogoś do dobrej, długiej obyczajówki oraz kogoś, kto zagra ze mną wątek z odmienną orientacją w roli głównej oraz coś na podstawie Gangsta. 

4 komentarze:

 1. Cześć! Zapraszam do siebie :> Nie zwracaj zanadto uwagi na dużą informację na górze mojej karty (choć jeśli adoptujesz kogoś z mojego Sierocińca, będę wniebowzięta). W razie czego mam parę pomysłów, jeśli masz jakieś swoje marzenia (tylko nie obyczajówki, bo się do tego nie nadaję) też jestem otwarta ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej! Chętnie rozegrałabym z Tobą jakiś damsko-damski romans. Nigdy takiego nie pisałam, a bardzo chciałabym spróbować. Mam nawet pomysł, bo miałam z kimś pisać wątek, ale urwało się w trakcie ustaleń (czasy współczesne, obyczajówka z elementami akcji i kryminału). Jeśli jesteś zainteresowana, odezwij się ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę późno, ale dziękuję za powitanie. :D Twoja karta również prezentuje się cudnie :3
  Teoretycznie ja mogłabym zaproponować damsko-damski (o ile taki by u Ciebie przeszedł) w realiach Kuroshitsuji. Jeśli znajdziesz chęć. :D

  OdpowiedzUsuń