8 lipca 2017

[KA] Diamentowy smok

Mail: diamentowysmok96@gmail.com

Postacie: Tylko kobiety. Heteroseksualne. Homoseksualne jeśli masz ciekawy pomysł. Przedział wiekowy to 17-30 lat. Tworze różne charaktery, ciężko mi w kilku słowach opisać jak wyglądają moje postacie. Lubię im komplikować życie, a jeśli wątek wymaga to wręcz przeciwnie. Ogólnie dopasowuje moje panie do danej historii.

Wątki: Długość zależy od danej sytuacji w jakiej znajdują się postacie. Nie lubię "lania wody" dla samej zasady żeby tekst miał więcej znaków. Staram się żeby nie było ani za długo, ani za krótko. Nie lubię przynudzania. Brakuje mi w wątkach akcji, więc ukocham za kogoś, kto będzie chciał jej trochę wprowadzić. 

Gatunki: Obyczajówki, romanse, odrobina fantastyki. Głównie piszę w realnym świecie, realnymi postaciami, ale chętnie poprowadziłabym coś związanego z innymi rasami. Pamiętniki Wampirów mile widziane.

Dodatkowo: Nie chcę się rozpisywać na temat tego jak piszę, bo o tym musisz się przekonać sam. Jeśli prowadzisz mężczyzn i interesują Cię obyczajówki, ewentualnie wątek z zaczerpniętymi elementami fantastyki, to zapewne się dogadamy. Pomysłów mi nie brakuje i mam kilka takich, co aż błagają się o wykorzystanie, ale chętnie poznam też propozycje innych. Tylko błagam, jeśli nie masz pomysłu to chociaż określ co mniej więcej Cię interesuje. Będzie łatwiej coś zaproponować.

8 komentarzy:

 1. Hej! Chętnie poznam Twoje błagające o wykorzystanie pomysły <3

  OdpowiedzUsuń
 2. [Witaj :) Jeśli miałabyś ochotę na wspólny wątek to zapraszam do siebie. Jeśli wolisz realny świat to może coś w klimacie Mozarta w dżungli? :) Albo cokolwiek innego, co by Tobie pasowało.
  A tak poza tym to mnóstwa wciągających wątków i weny :)]

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć. :D Dobrej zabawy, udanych wątków i długiego pobytu. :> A jakbyś miała ochotę na jeszcze jeden wątek to zapraszam do siebie. ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam! :) Bardzo ciepło zapraszam do siebie, chętnie spełnię wątkowe marzenia ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Ajć, zapomniałam, jak moja karta autora wygląda :D Cóż, ja ukocham za wszystko, co nie jest całkowicie realne, jakakolwiek iskierka fantasy i już napiszę z przyjemnością. Ewentualnie coś historycznego.

  OdpowiedzUsuń
 6. [No nie prowadzę, ale wątki damsko-damskie też da się pisać, jeśli się chce, bez wplatania w relacje jakichś romansów ;) Ale jeśli masz ochotę tylko na panów to ok ;)]

  OdpowiedzUsuń
 7. Drugi pomysł brzmi fantastycznie, ale służę jeszcze swoimi, może któryś akurat ci podpasuje. Jeśli nie, drugi napiszę bardzo chętnie, tylko trzeba będzie co nieco ogarnąć świat ;)
  Dobra, to gotuj się na długi post :D

  Pomysł 1
  Uniwersum Jak Wytresować Smoka ~50 lat po wydarzeniach w filmie. Plemię (?) Czkawki wsławiło się. I to w bardzo zły sposób. Poza swoimi ziemiami znani są jako Jeźdźcy Smoków, równie potworni i bestialscy co ich towarzysze. Poluje się więc na nich. Postać A to mieszkaniec Berg. Pewnego dnia latał na smoku z dala od domu, ale zaatakowano go i spadł z wierzchowca. Zemdlał, a znalazła go postać B – mieszkaniec jakiejkolwiek innej wioski, która tępi przecież smoki. Nie rozpoznaje jednak, że pochodzi z plemienia Jeźdźców i zanosi go do siebie. Tam A musi ukrywać, że jest tym kim jest – w końcu jeśliby to wyszło na jaw, zostałby zabity. Ba, był w środku terytorium wroga. Można tu dodać, że któreś z nich było synem/córką wodza, albo że to drugie plemię było wyjątkowo niechętnie mieszkańcom Berg, są jakimiś wyspecjalizowanymi łowcami smoków. Albo oba, o. Wedle preferencji.

  Pomysł 2
  A to łowca wampirów. I tu dwa warianty. Wariant 1: B jest nowym uczniem w klasie, z którym A zaczyna spędzać więcej czasu, a który jest (szok) wampirem; wariant 2: B jest przyjacielem/dziewczyną/chłopakiem/nie-wiem-cokolwiek i znają się od dawna. Pewnego razu B jest wzięty jako zakładnik i przemieniony w wampira; albo A wie to od początku i zaczyna wierzyć, że wampiry nie są złe, albo nie ma o tym pojęcia i B również się ukrywa.

  Pomysł 3
  Na świecie ludzie od lat walczą z istotami, które nazywają demonami. Są to skrzydlate humanoidy, które wyróżniają się tym, że posiadają różne nadnaturalne zdolności, od władania żywiołami, przez niewidzialność po teleportację. Ludzie uważają je za bezwzględne i całkowicie niezdolne do odczuwania emocji. Jeden z mieszkańców ludzkiej wioski [A], przekonany o błędności takiego stwierdzenia (mniej lub bardziej otwarcie) pomaga pewnemu rannemu demonowi [B]. Mimo że się nie rozumieją, bo mówią przecież w innych językach, zaczyna ich łączyć przyjaźń.
  Ewentualnie ten sam świat, wiele, wiele lat później. Ludzie wygrali z demonami tak dawno, że zapomnieli o ich niegdysiejszym istnieniu i włożyli je między bajki. A jest demonem, który ukrywa się między ludźmi dzięki mocy zmiennokształtności. B natyka się na A lub zna go od dawna i albo jest zwyczajnym człowiekiem albo łowcą garstki pozostałych na świecie demonów.

  Pomysł 4
  http://pisze-bo-lubie-i-tyle.blogspot.com/2016/07/w-karczma-z-odrobina-magii.html

  Pomysł 5
  Cokolwiek wykorzystującego tych panów: http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2016/04/kp-nigdy-nie-znajdziemy-dobrej.html

  Mam też okropną ochotę na coś na parę postaci w jednym wątku, może skakanie między rzeczywistościami? Jakby ci się to widziało, to rozpisałabym parę pomysłów do poszerzenia ^^
  Chyba tyle :D Trochę mi się tego namnożyło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, właśnie, zapomniałabym. Ja zwykłam raczej prowadzić panów, ale tu wszystkie płcie są dowolne, skoro więc preferujesz panie, myślę, że się dogadamy :)

   Usuń