13 lipca 2014

POMYSŁYPo pierwsze, motyw zemsty połączony z romansem. Postać A wychowywała się w domu dziecka (albo u zastępczych rodziców, obojętne), dowiaduje się, kim są jego prawdziwi rodzice, którzy ułożyli sobie życie, są bogaci, mają kariery i dziecko. Dziecko (postać B), które miało rodziców i wszystko, czego zapragnie. Postać A chce się zemścić na rodzicach i postaci B (swoim bracie). Chce najpierw poznać całą swoją rodzinę, więc zaprzyjaźnia się z młodszym (6-7 lat?) bratem. Oczywiście nie mówi, kim tak naprawdę jest, zapoznaje się z nim, wdaje w romans, jednocześnie planując swoją długo wyczekiwaną zemstę (może morderstwo albo zniszczenie kariery rodzicom, z bratem jeszcze nie wiem). I jak z rodzicami nie ma problemu, tak coraz trudniej mu myśleć nad „zniszczeniem” brata, w którym się zakochuje. Do ustalenia cała reszta, jednak chciałabym, aby główny zarys został.

            Po drugie, pomysł nawiązuje do klimatów Supernatural. Jest akademia dla łowców, wiadomo, czego się uczą, a potem dostają przydziały w specjalnych departamentach. Coś podobnego jak do policji, każdy ma swoją sprawę. Pracują w parach, rozwiązują zagadki i pozbywają się istot nadprzyrodzonych, które zagrażają ludziom. Łowcami są głównie ludzie, ale to mogłoby się zmienić, gdyby ktoś miał ciekawy pomysł na postać. Reszta do ustalenia.

            Po trzecie, dwóch aktorów – dość sławnych – ma zgrać w jakimś filmie. Dzień przed ogłoszeniem, kto dostaje jaką rolę spotykają się na jakiejś imprezie i idą ze sobą do łóżka. Obaj nie chcą tego pamiętać, bo jak to tak, z facetem? Potem dowiadują się, że zgarnęli po głównych rolach i w filmie dość często się konfrontują. Z rozpoczęciem zdjęć na jaw wychodzi, że się całowali. I wielkie BUM – media szaleją, film staje pod znakiem zapytania, aktorzy nie mają życia, a także nie wiedzą, co począć, bo każde spotkanie może prowadzić tylko do jednego – do łóżka. Oczywiście wszystko do ustalenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz