25 stycznia 2015

Nowy szablon

Pomyślałyśmy z V. że przydałaby się jakaś odmiana i odświeżenie wizerunku Indywidualnie. W tym celu zrobiłyśmy mały "risercz" po szabloniarniach i wybrałyśmy 6 szablonów, które mogłyby pasować jako nasz nowy szablon. Oto one (po kliknięciu otworzą się linki do podglądu):
1 2
3 4
5 6
Chciałabym, żebyście w komentarzach zagłosowały na szablon, który najbardziej Wam się podoba. Jeśli nie podoba się żaden i macie jakieś inne typy, koniecznie się nimi podzielcie - zostaną dodane do listy powyżej. Szablonosfera to rozległe morze, łatwo przeoczyć różne perełki. Jeżeli postanowicie zmienić swój głos, po prostu dodajcie go jako odpowiedź do komentarza z głosem - dzięki temu nic się nie pogubi i unikniemy policzenia głosu dwa razy.

10 komentarzy:

 1. Ja jestem za 3, bo podoba mi się najbardziej i pasuje do idei tego bloga.

  Ale... Ale moja świeżutko dodana karta została zasłonięta :c

  Melania Zabini

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem za 2 lub 4. Bardzo podoba mi się obecny szablon (w ogóle bardzo lubię styl szablonów tej szabloniarni, sama też biorę stamtąd szablony), więc fajnie byłoby wstawić coś podobnego minimalistycznego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Według mnie obecny szablon bardzo dobrze się prezentuje, jest minimalistyczny i nie odwraca uwagi od treści, ale jeśli miałabym wybierać nowy szablon, postawiłabym na nr 2.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogółem baardzo podoba mi się obecny szablon, wiec najchętniej głosowałabym za zostawieniem go... :D
  4.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten obecny szablon moim zdaniem jest taką wizytówką tego bloga, ale pod takim względem, że bardzo fajna jest jego niezmienność. :D
  Z tych tutaj pokazanych moim zdaniem 2 jest bardzo fajna. :)
  Patrzyłam jeszcze z ciekawości na inne blogi graficzne, ale dużo jest takich wiosennych i kolorowych...

  OdpowiedzUsuń
 6. Obecny szablon rzeczywiście najlepszy. Można by było w nim wprowadzić delikatne zmiany.

  OdpowiedzUsuń
 7. 1 lub 3 ładne kolorystycznie, ciemniejsze. Biel za bardzo czasem daje po oczach.

  OdpowiedzUsuń
 8. To już dla porządku - mi się osobiście najbardziej podoba 2. I tak ma w sumie najwięcej głosów, więc niby nic nie zmieniam, ale żeby nie było, że się administracja nie wypowiada.

  OdpowiedzUsuń
 9. A mi się podoba 4 i 6.
  Za to 2 wydaje mi się kompletnie niepasującym do bloga o.O

  OdpowiedzUsuń