1 września 2016

Pomysły


#1

Postać A naucza w szkole. Zmęczona życiem wypływa w długi rejs statkiem wycieczkowym gdzie poznaje B- zapalonego artystę, który wciąga ją w świat sztuki, erotyki oraz czystej przyjemności. Wystawy, bale, ekstrawagancja, śmietanka towarzyska przesycona intrygą wyższych sfer. Zapomnienie. Zabawa.

#2  

Długoletnie małżeństwo od kilku lat stara się o dziecko. Niestety okazuje się że jedno z nich jest bezpłodne. Tragedia jaka ich spotyka doprowadza ich na skraj, a rutyna w jaką popadają doprowadza ich do myśli dotyczących rozwodu. I wtedy pojawia się C który na nowo stara się pobudzić w nich miłość oraz pasję, przypomina im za co tak naprawdę się kochają i dlaczego zgodzili się ze sobą żyć

#3

A traci pamięć w wypadku. Obudzona w szpitalu nie wie co się dzieje, nie poznaje miejsc, twarzy ludzi. Za poradą lekarza wyjeżdża do rodzinnego miasta gdzie ma sobie wszystko przypomnieć. Tam spotyka B, dawnego konkurenta ale też pierwszą osobę, która wydobyła z jej zatwardziałego serca namiętność.

#4

Emerald City upadło. Czarnoksiężnik zostaje porwany a trzy z wielkich czarownic zakładają sojusz przeciwko ostatniemu batalionowi broniącego miasta. Dorotka wraz z Lucasem wyruszają do ostatniego miejsca, w któremu mogą znaleźć pomoc. Jednak  obecna władczyni krainy Iv nie jest chętna do pomocy. Mało tego stawia warunki, na które żadne z nich nie chce się zgodzić. Lucas ma zostać zakładnikiem podczas gdy Dorotka ma zabić czarownicę z południa, jedyną przychylną jej wiedźmę.

#5

A jest obecna nałożnicą Henryka VIII. Jako faworyta musi się liczyć z licznymi przywilejami ale również mnóstwem wiążących się z nimi obowiązków oraz prób zrzucenia jej z obecnej pozycji. Sprawy nie ułatwia B, członek gwardii królewskiej i były ukochany A, który mimo grożącej mu karze śmierci postanawia odzyskać ukochaną.

#6

Wyścigi są jej życiem. A od zawsze kochała prędkość, niebezpieczeństwo i towarzysząca temu adrenalinę. Wraz z B postanawiają wziąć udział w nielegalnym wyścigu organizowanym przez liderów gangów do których należą. Zachęceni nagrodą oraz rywalizacją z najlepszymi zapominają o zasadach, moralności oraz wrogości do siebie. Nie wiedzą, kiedy ich relacja zmienia się w uzależnienie, ani gdy staną się dla siebie ważniejsi niż wygrana. Jest tylko jeden problem. Tylko jedno z nich może ukończyć wyścig.

#7

Rose ma już dość niekończącej się drogi usłanej niepowodzeniami, wzlotami i upadkami. Znudzona nieustanna doskonałością w środku roku wyjeżdża z Hogwartu zostawiając po sobie jedynie krótki list do rodziców i parę ubrań. Wyposażona jedynie w mały plecak, różdżkę i odłożone pieniądze wyrusza  w podróż, podczas której spotyka osobę, której nie dość, że nienawidzi to nawet nie wie, co tak naprawdę kryje się pod jej cwanym uśmieszkiem i manią wyższości.

Scorpius od zawsze pragnął tego co nieosiągalne, Gdy ruda czupryna zniknęła z Hogwartu zapragnął jej jeszcze bardziej. Mimo dezaprobaty, licznych gróźb wyrusza za nią w nieznane nie zważając na liczne przeszkody oraz niedogodności towarzyszące tej podróży.#8

Życie Jamesa nigdy nie było sielanką- żyjąc w cieniu rodziców trudno było mu wykazać się czymś, czego oni nie potrafili. Wybitne rodzeństwo wcale nie ułatwiało mu wybicia się poza przeciętność a nieustanne wymagania, nakazy i zakazy zamiast motywować jedynie utrudniały mu dążenie do wyznaczonego celu. Ostatni rok miał być inny, lepszy. I wtedy pojawiła się ona, i wszystko szlak trafił. Zbyt pociągająca, zbyt odległa. Niedostępna. Dziewczyna brata. Najlepsza przyjaciółka siostry. Stworzona dla niego, mimo to odległa. Nie dla niego.

#9         

Wioska wikingów. A jest obecnym jarlem podległym nowemu królowi Norwegii, trzecim w kolejce do tronu zaraz po bracie króla i jego własnym wuju. Młody wojownik bez żony i dziedzica wyrusza w podróż do odległej Anglii gdzie spotyka B. bez większych problemów uprowadza ją wraz z młodszym rodzeństwem do rodzinnego miasta, gdzie ma mu służyć . Upokorzona, bita, wykorzystywana przez niego w końcu próbuje jedynej rzeczy jaka jej pozostała-  morderstwa. Jednak wtedy coś się zmienia, coś przez co zarówno życie A i B wywraca się o sto osiemdziesiąt stopni.  

Wątki zaznaczone kolorem czerwony są już zajęte

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz