21 grudnia 2016

[KA] zdarta płyta

zdarta płyta
wiredered@gmail.com

Postacie i wątki: Moje serce skłania się z sentymentem i tęsknotą do tworzenia facetów co oznacza wątki męsko-męskie. Jednak nie wzgardzę wątkiem damsko-męskim, kiedy mnie mocno zainteresuje. Ostatnimi czasy z powodzeniem prowadzę dwóch nastolatków, więc granice wiekowe postaci uległy rozszerzeniu i wgląda to mniej więcej tak, że jest 16 +. Moje postacie są życiowe i ludzkie, niekiedy mocno emocjonalne, czasem kluskowate, chociaż staram się tego unikać, serio. Karuzela emocjonalno-psychologiczna? Nie ma sprawy. Trudna przeszłość? Zawsze. Zaburzenia psychiczne? O, to moja specjalność. Agresja? Żaden problem. Wielka miłość pod każdą postacią, niekoniecznie spełniona? Się robi. Generalnie lubię dramaty, lubię utrudniać moim postaciom życie, komplikować je na milion możliwych sposobów, więc jeśli Ty też to jakoś się dogadamy.

Uniwersum: Rzeczywistość moi Państwo. Nie odnajduję się w sci-fi, kiedyś prowadziłam wątki w klimacie fantasy i steampunk, ale to było w zamierzchłej erze dinozaurów i wypadłam z rytmu, dlatego podziękuję. Odnajdę się za to w HP, zawsze i wszędzie, tak mi się wydaje. W sumie to bym jeszcze napisała wątek z motywem inżynierii genetycznej.

Odautorska paplanina: Uskuteczniam burzę mózgów, gdyż przebłysk konkretnego pomysłu zdarza się u mnie niezwykle rzadko. Z odpisami sprawa wygląda tak: czasem kilka razy dziennie, czasem raz w tygodniu, czasem kilka razy w miesiącu, czasem milczę, sorry. Cierpię na chorobę zwaną faworyzowanie, ale kto na nią nie cierpi, hę? Czasem po prostu nie mam weny, albo czasu, albo siły i chęci. Życie męczy mnie permanentnie (jak każdego), więc sami rozumiecie jak jest. Zawsze można mnie pogonić na mailu, z pewnością znajdę jakieś wytłumaczenie swojego postępowania, nawet jeśli będzie to: mam lenia.

Powróciłam. Mój limit to: 4/3, ale pewnie i tak nie będę się go trzymać. Zapraszam do pisania!

24 komentarze:

 1. Witam ponownie :)
  Chyba nie pisaliśmy wcześniej nic razem... Albo mam problem z pamięcią XD
  Zatem, jeśli masz ochotę, zapraszam do siebie. Może coś razem wymyślimy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Władca z Tobą nie pisał, ale ja jestem całkiem pewna, że miałyśmy jakiś wątek. Nie pamiętam tylko, który konkretnie. Tsk czy inaczej już wtedy byłam przekonana, że masz dobre wyczucie co do tego, co jest dobre/interesujące w wątkach i zdania nie zmieniłam. Wprawdzie nie zaproponuję gry, bo tonę w odpisach, ale... jak już będę mieć z głowy magisterkę to czemu nie. Mam nadzieję, że do tego czasu będziesz na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Wątki współczesne niestety to nie do końca moja broszka (jestem słabiak w tych kwestiach, ale staram się szkolić!), ale mimo wszystko chciałam cię przywitać na blogu i życzyć masy udanych wątków oraz powiązań z autorami. Mam nadzieję, że będzie ci się ponownie świetnie pisać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A dziękuję, dziękuję to mega miłe z twojej strony! :D to na tumblerze takie utalentowane bestie siedzą, czasem to tylko przechodze przez te tagi tam i wzdycham, co to za piękne rzeczy ludzie tworzą.
  Na pewno się spełni! Wierzę w Ciebie i trzymam bardzo, bardzo mocno kciuki. Jeśli zabraknie ci wątków, a masz jakieś marzenie do pisania i nie będzie ci przeszkadzać pisanie z nowicjuszem względem obyczajówek do dawaj śmiało znać. Jestem do dyspozycji :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym Ci zaproponować wątek, który niestety straciłam przez nieobecność współautorki. Skoro jesteś odważnym stworzeniem, co powiesz na bliźniaków? Od dawien dawna mam w głowie wątek miłosny z turbulencjami w takiej właśnie relacji. Początkowo myślałam o dwudziestoparolatkach.
  No i cześć!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję serdecznie za życzenia pod kartą i pozostaje mi życzyć tego samego!

  OdpowiedzUsuń
 7. "W związku z obowiązkami rzeczywistości ograniczam się do trzech wątków: 4/3" ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję bardzo za miłe słowa powitania :)
  BiałaGwiazda

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć! No cóż dziękuję za miłe słowa i oczywiście jeżeli tylko szczęście dopisze (i znajdą się tacy, którzy będą chcieli ze mną pisać ) zostanę tutaj na długi, długi czas :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam i dziękuję za przywitanie :>
  Chęć się znajdzie, oczywiście! Tylko pytanie, czy nie przeszkadzałby Ci wątek damsko-męski, bo nie chcę do niczego zmuszać, a nie wiem, czy byłaby w stanie poprowadzić jakiegoś pana.

  OdpowiedzUsuń
 11. W takim razie bardzo się cieszę i pewnie - dogadajmy resztę na mailu! Jeśli masz już jakiś pomysł, to chętnie go poznam.

  danse.macabre.presidente@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej, dzień dobry, dobry wieczór, czy jestem godna nagięcia limitu wątków? c:

  OdpowiedzUsuń
 13. Ależ żaden problem, Płytko ;) jeżeli chcesz pisać dalej, to ja bardzo chętnie. Przerwa mi nie przeszkadza :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Muszę przyznać, że wyjęłaś mi to z głowy - jestem jak najbardziej na tak. Muszę też dodać, że jest mi piekielnie miło z powodu komentarza pod KA - zauważyłam limit, a mimo to odezwałaś się pierwsza. Nie wspominając już o tym, że preferujesz wątki męsko-męskie. Jak mogę Ci się odwdzięczyć? ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja też późno odpowiadam, jest nas dwie.
  Ja wiem, że przed moim blogowym urlopem coś chciałam i to specyficznie jakiś wątek z tobą, ale zabij, no nie przypomnę sobie co mi po głowie chodziło.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dziękuję bardzo za powitanie i pochwałę, trochę czasu zajęło mi zgromadzenie pomysłów, a i tak to zaledwie namiastka tego, co wciąż chodzi mi się po głowie. Dziękuję raz jeszcze, również życzę dobrej zabawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Nawet jeśli nie miałyśmy wątku, z jakiegoś powodu kojarzę Twoją KA, a to musi być znak. Jeśli masz jakieś pomysły, które chciałabyś wcielić w życie, chętnie posłucham. Jeśli nie, a byłabyś zainteresowana wątkiem, mogę przedstawić Ci swoje. Nie mam jeszcze zakładki do tego, bo moje pomysły nie są na tyle dopracowane, ale mam nadzieję, że coś dla siebie znajdziemy :D

  OdpowiedzUsuń
 18. [Chcesz ze mną ponaciągać limity wątkowe?]

  OdpowiedzUsuń
 19. Masz wiadomość (nadal zapominam, że nie muszę tu używać nawiasów do rozmów pomiędzyautorskich).

  OdpowiedzUsuń
 20. Wciąż wiszę Ci odpis na H75, ale kij, chodź na kolejny wącisz, HP nigdy za dużo! Masz mojego maila to się możemy zgadać.

  OdpowiedzUsuń
 21. Cześć! Dziękuję za powitanie - skoro nie robisz tego za często to czuję się wyjątkowo, haha (; Bardzo chętnie skuszę się na takowy wątek, ale musiałybyśmy przysiąść i pomyśleć, hm? Ogarniasz trochę klimaty seryjnych morderców?

  OdpowiedzUsuń
 22. Da się poszerzyć Twój limit?

  drake.blaise@gmail.com

  OdpowiedzUsuń