Trochę nas ubyło, choć po linkach tego nie widać. Proszę o sygnał, co usunąć z linków :)

21 grudnia 2016

[KA] zdarta płytaNick: zdarta płyta

E-mail: wiredered@gmail.com

Postacie i wątki: Pomimo kilku całkiem udanych pań, stworzonych dawno temu, oraz naprawdę udanych wątków z nimi w roli głównej, moje serce skłania się sentymentem i tęsknotą do tworzenia facetów co oznacza wątki męsko-męskie. Nie prowadzę nastolatków, czyli wszystkie postacie są na pewno w wieku 25 +. Są życiowe i ludzkie do szpiku kości. Karuzela emocjonalno-psychologiczna? Nie ma sprawy. Trudna przeszłość? Zawsze. Zaburzenia psychiczne? O, to moja specjalność. Agresja? Żaden problem. Wielka miłość pod każdą postacią, niekoniecznie spełniona? Się robi. Generalnie lubię dramaty, lubię utrudniać moim postaciom życie, komplikować je na milion możliwych sposobów, więc jeśli ty też to jakoś się dogadamy.

Uniwersum: Rzeczywistość moi Państwo. Nie odnajduję się w sci-fi, kiedyś prowadziłam wątki w klimacie fantasy i steampunk, ale to było w zamierzchłej erze dinozaurów i wypadłam z rytmu, dlatego podziękuję.

Inne: Staram się odpisywać regularnie, jednak kiedy życie wypierze mi mózg to mogę mieć dzień czy dwa przerwy, jednak współautor zostaje o tym poinformowany. Kiedy nie mam weny na wątek, również o tym mówię, nawet jeśli przy ustaleniach nic nie wskazywało na to, że wena nie będzie dopisywać. Długość wątków jest różna, zależy od tego co się dzieje, jednak staram się nie odwalać chłamu i nie wysyłać dwóch, trzech zdań. Wtedy w ogóle bym nie pisała w blogosferze.

_______________________________________________________________________________
Powróciłam.
W związku z obowiązkami rzeczywistości ograniczam się do trzech wątków: 3/3
Tak wiem, nagięłam nieco swój limit. I jestem w stanie naginać dalej.

14 komentarzy:

 1. Witam ponownie :)
  Chyba nie pisaliśmy wcześniej nic razem... Albo mam problem z pamięcią XD
  Zatem, jeśli masz ochotę, zapraszam do siebie. Może coś razem wymyślimy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Władca z Tobą nie pisał, ale ja jestem całkiem pewna, że miałyśmy jakiś wątek. Nie pamiętam tylko, który konkretnie. Tsk czy inaczej już wtedy byłam przekonana, że masz dobre wyczucie co do tego, co jest dobre/interesujące w wątkach i zdania nie zmieniłam. Wprawdzie nie zaproponuję gry, bo tonę w odpisach, ale... jak już będę mieć z głowy magisterkę to czemu nie. Mam nadzieję, że do tego czasu będziesz na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Wątki współczesne niestety to nie do końca moja broszka (jestem słabiak w tych kwestiach, ale staram się szkolić!), ale mimo wszystko chciałam cię przywitać na blogu i życzyć masy udanych wątków oraz powiązań z autorami. Mam nadzieję, że będzie ci się ponownie świetnie pisać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A dziękuję, dziękuję to mega miłe z twojej strony! :D to na tumblerze takie utalentowane bestie siedzą, czasem to tylko przechodze przez te tagi tam i wzdycham, co to za piękne rzeczy ludzie tworzą.
  Na pewno się spełni! Wierzę w Ciebie i trzymam bardzo, bardzo mocno kciuki. Jeśli zabraknie ci wątków, a masz jakieś marzenie do pisania i nie będzie ci przeszkadzać pisanie z nowicjuszem względem obyczajówek do dawaj śmiało znać. Jestem do dyspozycji :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym Ci zaproponować wątek, który niestety straciłam przez nieobecność współautorki. Skoro jesteś odważnym stworzeniem, co powiesz na bliźniaków? Od dawien dawna mam w głowie wątek miłosny z turbulencjami w takiej właśnie relacji. Początkowo myślałam o dwudziestoparolatkach.
  No i cześć!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję serdecznie za życzenia pod kartą i pozostaje mi życzyć tego samego!

  OdpowiedzUsuń
 7. "W związku z obowiązkami rzeczywistości ograniczam się do trzech wątków: 4/3" ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję bardzo za miłe słowa powitania :)
  BiałaGwiazda

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć! No cóż dziękuję za miłe słowa i oczywiście jeżeli tylko szczęście dopisze (i znajdą się tacy, którzy będą chcieli ze mną pisać ) zostanę tutaj na długi, długi czas :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam i dziękuję za przywitanie :>
  Chęć się znajdzie, oczywiście! Tylko pytanie, czy nie przeszkadzałby Ci wątek damsko-męski, bo nie chcę do niczego zmuszać, a nie wiem, czy byłaby w stanie poprowadzić jakiegoś pana.

  OdpowiedzUsuń
 11. W takim razie bardzo się cieszę i pewnie - dogadajmy resztę na mailu! Jeśli masz już jakiś pomysł, to chętnie go poznam.

  danse.macabre.presidente@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej, dzień dobry, dobry wieczór, czy jestem godna nagięcia limitu wątków? c:

  OdpowiedzUsuń