27 lutego 2017

[KA] Wszyscy kłamią. Pytanie, jak bardzo.


fenyloanalina
Czy wiesz, że z fenyloanaliny można produkować amfetaminę? Nie? To teraz już wiesz.

                                                              ✉  fenyloanalina@gmail.com || ♯ wątki 5/  ( K 4/  M 1/5 )

Prowadzę panie jak i panów, choć nie ukrywam, że płcią piękną pisze mi się lepiej. Nie mam określonego przedziału wiekowego, choć w osobę po 60-tym roku życia prawdopodobnie byłoby mi się ciężko wczuć. Nie mam konkretnego schematu postaci, wszystko zależy tak naprawdę od wątku. Kobiety wychodzą mi bardzo elastyczne z mężczyznami jest niestety nieco gorzej - ciepłe kluchy lub skurwysyny. Jeśli chodzi o orientację to jestem w stanie pisać wątki hetero- jak i homoseksualne. Nie lubię ustalać za dużo szczegółów, lubię poznawać moją postać podczas wątku. 

Uniwersum? Jest całkiem sporo książek/seriali/filmów, na których temat chciałabym prowadzić wątek. Ostatnio zaczęłam oglądać The Vampire Diaries i bardzo chciałabym wątek z tym związany. Jestem dopiero na drugim sezonie, rozkręcam się ale myślę, że wątek tej tematyki podpadłby mi do gustu. Myślę, że łatwiej będzie jeśli po prostu wymienię: The Secret Circle, Mr. Robot, Pretty Little Liars, The Knick, Heroes, Grey's Anatomy, Dr House, Inception, The Maze Runner, Divergent, Misfits, The Hunger Games. To kilka pierwszych, które przyszły mi na myśl, jeśli chcesz pisać o czymś czego nie wymieniłam to się nie krępuj, możliwe że znam. Bardzo lubię wątki w naszym ojczystym kraju. 

Gatunek to u mnie ciężki orzech do zgryzienia. Wmawiam sobie, że nie chce pisać tylko obyczajówek ale w nich najlepiej się czuję. Lubię dodawać do nich nadprzyrodzone zdolności i tworzyć trochę fantastyki. Kryminał również mi odpowiada. Jak każda baba lubię romanse ale nie lubię jak są głównym motywem w wątku. Nawet w post-apo bym się odnalazła o ile wchodziłabym w tematykę dość delikatnie. Ostatnio zaczęłam bawić się w czytanie erotyków i nie ukrywam, że fajnie byłoby się w tym trochę podszkolić. 

Wątki wolę zaczynać niż wymyślać. Jest to chyba spowodowane chwilowym wypaleniem z pomysłów. Wydaje mi się, że potrzebuję trochę czasu aby się rozkręcić. Nie mam określonych wymagań co do długości i innych rzeczy. Zależy mi tylko na tym aby autor był uczciwy i nie zostawiał mnie bez wcześniejszej informacji. Co do odpisów nie wiem jak często będą, ale staram się w miarę możliwości pisać jeden odpis dziennie. Lubię faworyzować, z góry przepraszam. 

Teraz kilka słów ode mnie. Na wstępie przyznam się, że jestem świeżaczkiem, który ma problemy z przecinkami. Nie wiedzieć czemu nie dostrzegam czasem miejsc gdzie powinny być, Nie umiem się dobrze sprzedać. W tytule cytat Piotra C. z książki "Brud", którą właśnie skończyłam czytać i gorąco polecam.


113 komentarzy:

 1. Witam serdecznie w naszym gronie. :) Mnóstwa ciekawych wątków życzę ( głównie tych wymarzonych), a przede wszystkim dobrej zabawy. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam bardzo cieplutko! Świeżaczki z przecinkami zawsze mile widziane, chwilowe wypalenie z pomysłów też rozumiem doskonale, a jeśli masz jakiś pomysł, to zawsze chętnie coś napiszę. Nie ukrywam, że marzę, by ktoś z autorów zechciał odnaleźć się w settingu powieści Dumasa - you know, "Hrabia Monte Christo", zemsta, zbrodnia, pojedynki, Francja ponapoleońska i te sprawy...W razie czego mogę podpowiadać, pomóc, a nawet streścić książkę/polecić musical, który jest naprawdę fajny i w miarę krótki do obejrzenia, niemniej jednak niczego nie będę narzucał i jeśli się w tym nie odnajdziesz, nie będę miał żalu :3 Życzę wspaniałej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 3. A dziękuję :) Gdyby ochota na wątek się pojawiła to zapraszam do siebie. Może masz jakieś marzenie odnośnie konkretnego uniwersum albo obyczajówki? Zawsze mogę pomóc je spełnić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć, witaj na blogu! Jak ja Cię rozumiem z tymi przecinkami, sama często nie wiem, gdzie je wcisnąć. Niby takie małe, a ile z nimi problemów! Dużo wątków i jak najlepszej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja to muszę powiedzieć: cześć znów. Bo pamiętam z poprzedniej odsłony :) Tak więc nie będę się powtarzać z życzeniami itd., napiszę tylko, że miło Cię widzieć z powrotem. Myślimy coś?

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi dobrze :D Ale homo romansik damsko-damski? Mam jeszcze taki jeden przedziwny (lub prześmieszny) pomysł na damsko-męski, gdzie męska postać byłaby homo :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Powiem tak, nawet jeśli mi się wątki powielą to nic się nie stanie, chociaż chętnie napisałabym coś damsko- damskiego, bo takiego jeszcze nie prowadziłam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam :> Ja to tak przyszłam powiedzieć, że nick mnie urzekł. I chyba tylko dlatego przyszłam się przywitać, bo mam już górę wątków. I w sumie też nie umiem się sprzedawać.
  Więc jako że nie wypada przyjść pod cudzą kartę i nie zaproponować wątku (dobra, tylko według mnie, ale cokolwiek), to zapraszam do siebie i do swoich pomysłów, a jeśli żaden z nich ci nie odpowiada, to możemy coś razem wymyślić. Od dawna mam pomysł na obyczajówkę homo-ale-nie-do-końca, takie w sumie rozważanie troszkę orientacji seksualnej, ale w obyczajówkach się mocno nie czuję, więc obawiam się, że może cię to gryźć, jako że jesteś w tym już wprawiona.
  A jeśli żaden z moich wątków ci nie gra, to życzę po prostu masy dobrej zabawy! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Powiem Ci, że fajnie by było, gdyby były to młode kobiety, dajmy na to tak po dwudziestce. Dopiero co odkrywały by tak naprawdę swoją seksualność, czy upodobania i preferencje. Jedna z nich może nawet nie być pewna swojej orientacji. Mogłyby się np. poznać na jakimś forum, gdziekolwiek. Zaczęłoby się od zwykłej rozmowy, jakiegoś niezobowiązującego flirtu. A później by się spotkały, by wcielić swoje fantazje w życie. Mogłyby się nawet znać w rzeczywistości, dajmy na to ze studiów, więc już samo to przy spotkaniu byłoby dla nich szokiem.

  OdpowiedzUsuń
 10. No, to jak już napomknęłam, pan byłby gejem, być może nawet w związku, za to postać damska byłaby hetero. Niby nic wspólnego mieć nie mogą, ale w założeniu mieliby się przyjaźnić, tak bardzo bardzo, może od dziecka, może też mieszkają koło siebie. Problem zaczyna się wtedy, kiedy panienka popada w jakieś dziwne zauroczenie, przypuśćmy, kolegą ze studiów, ale on należy do tych takich popularnych i pewnych siebie. Zaczyna się z nim spotykać, ale on ciągle chce więcej i więcej, a ona nie chce, żeby ją zostawił, więc robi wszystko, żeby mu się przypodobać. I, niestety, boi się, że wyjdzie na idiotkę bez doświadczenia, jeśli dojdzie do czegoś poważniejszego, więc prosi przyjaciela, żeby ją rozdziewiczył, choć pomysł jest trochę absurdalny i racjonalna reakcja na taką prośbę może być tylko jedna - popukanie się w czoło. Ale co by było, gdyby się jakimś cudem zgodził, hm?
  Zdaję sobie sprawę, że to brzmi dziwacznie, chyba nawet śmiesznie, ale jest zainspirowane moim własnym życiem (haha :D). Dałoby się to pisać, czy nie bardzo?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ano tu się zgodzę, akurat z odcinkami jestem na bieżąco i dużo się dzieje, także jestem zadowolona :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam, witam. Jako biolog jestem zmuszony do pochwalenia nazwy <3 Mam nadzieję, że miło spędzisz tutaj swój czas, znajdziesz wiele ciekawych i emocjonujących wątków, a także (najważniejsze) będziesz się dobrze bawić. Życzę wątków przez które nie zmrużysz w nocy oka i będą Cię boleć palce od stukania w klawiaturę. Top się w odpisach i dław weną, a w razie chęci na jakiś męsko-męski wątek zapraszam do siebie c:

  OdpowiedzUsuń
 13. Weźmy w takim razie Polskę i chętnie przejmę dziewczynę, która nie bardzo wie czego chce i jakie są jej preferencje seksualne. :) To ustalmy może konkretniej miasto i rok studiów i można tworzyć karty.

  OdpowiedzUsuń
 14. Słońce, musisz mi poopowiadać o biochemii i co się tam działo, bo ja zaczynam w piątek i chcę wiedzieć, czy będzie tak źle, jak myślę.

  Jeśli chodzi o Twoje pomysły to:
  1. Nie wiem, jak mi pójdzie pisanie erotyka, bo jeszcze takiego nie pisałem i boję się, że będę się czuć zbyt niekomfortowo. Co innego, gdyby coś takiego nie działo się bez przerwy. Niemniej jednak przy odpowiednim opracowaniu tego pomysłu, mogłoby to wypalić, bo w końcu po to ten blog, by próbować nowych rzeczy. Wolałbym jednak tę młodszą postać, bo starsi jakoś mi nie idą.

  2. Ten pomysł też mi się podoba, tylko mam pytanie, jak to miałoby wyglądać dalej?

  OdpowiedzUsuń
 15. To niech będzie Poznań. Mogą się poznać przez wspólnych znajomych na jakiejś imprezie organizowanej przez jednego z nich.

  OdpowiedzUsuń
 16. No oglądaj, oglądaj, bo naprawdę warto :D Chociaż Clarke mnie trochę denerwuje, a Jasper to już w ogóle.

  OdpowiedzUsuń
 17. Wszystko najlepiej, a najbardziej to czy jest trudno?

  Co robimy z tymi wątkami?

  OdpowiedzUsuń
 18. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2017/01/kp-taka-delikatna-jak-kwiatuszek-sonko.html jest karta:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Na pewno znajdziesz odpowiedni. :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Odpowiedzi
  1. Zaczynamy od ich pierwszego spotkania, czy już się znają?

   Usuń
 21. To zacznijmy może od ich pierwszego spotkania na tej imprezie wspólnego przyjaciela, zabawnie może być. :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Słodki Jezu, jak się cieszę, że się zgodziłaś! *_____* *przesyła mentalnie mnóstwo gorącej miłości* Musical jest niemiecki i nazywa się "Der Graf von Monte Christo", a piosenki z tegoż i streszczenie książki już się ślą na maila. Z tej radości to aż zacznę nawet! <3

  OdpowiedzUsuń
 23. W sumie bez różnicy mi to, więc jeśli chcesz możesz zacząć, a mogę zacząć i ja :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Melduję, że wysłałem i streszczenie, i piosenkę, a za chwilę doślę jeszcze to, co trzeba zapamiętać nt. kanonicznego Edmunda i jego niekanonicznego syna ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Pomysł dotyczący tego konkretnego pomysłu? :D Kraj to ja najbardziej lubię nieokreślony, choć docelowo i w domyśle zwykle jest to USA. A wiek... Myślałam, żeby jedno miało 20, drugie 22. 20 wystarczająco mało, aby nie mieć jeszcze doświadczenia, a 22 wystarczająco dużo, aby ogarniać takie sprawy...?

  OdpowiedzUsuń
 26. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2017/02/kp-przeszosc-jest-niby-krajobraz.html - psze bardzo, oto pan de Monte Christo ;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Jakoś tak nie widzę entuzjazmu...? :) Czy mi się zdaje po prostu?

  OdpowiedzUsuń
 28. Szalejesz z tymi wątkami XD
  Jak będziesz chciała jeszcze jeden to wiesz, że ja zawsze czekam :*

  OdpowiedzUsuń
 29. Dlaczego właściwie ja mam proponować? XD
  A może ty coś zaproponujesz? XD
  Oglądałaś może "Legion"? Ten serial, nie film. Są co prawda tylko 3 odcinki na razie, bo premiera nowego jest na bieżąco, ale może coś w ten deseń?
  Albo co powiesz o pewnej organizacji, która najogólniej pomaga duchom przejść na drugą stronę, pomagając im załatwiać ostatnie sprawy?

  OdpowiedzUsuń
 30. Ja to już prawie całą kartę mam :D

  OdpowiedzUsuń
 31. No, to Verity już w linkach :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Heloł, to ja też się ładnie przywitam! Masz piękną nazwę użytkownika, nie ma co <3 Życzę miłych wątków i jakbyś miała ochotę na jakąś obyczajówkę, to zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 33. Okey, nie ma problemu. :) Ja wszystko rozumiem, więc nie spiesz się. Poczekam. :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Aniołki to moje klimaty <3 Wybacz, że wcześniej Cie nie powitałam, ale zabrakło czasu. Może napiszemy coś w uniwersum Lucyfera albo polecimy z innymi skrzydlatymi bestiami?

  OdpowiedzUsuń
 35. Dla ciebie zawsze mam czas :)
  Zawsze możesz porzucać trochę pomysłów, coś się wybierze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co powiesz, stokroteczko o nowo napisanej historii Lucyfera?

   Usuń
 36. Cześć, pojawiam się i pytam, czy dasz się porwać na fantastykę? :)

  OdpowiedzUsuń
 37. No co dalej...
  To zależy w co zechcesz się pobawić XD
  Zatem, Lucyfer mógłby postanowić odejść z piekła na jakiś czas i sobie podróżować po śmiecie. Nie chciałbym z niego robić kogoś zupełnie wszechmogącego, bo to będzie nudnawe.
  A to co do tego wymyślimy to już zależy od tego kogo ty chciałabyś poprowadzić :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Widzę, ze już ktoś Cie porwał na Lucyfera, to może skusimy się na coś innego? :D

  OdpowiedzUsuń
 39. Oki! No to tak, co do obyczajówki, to mam taki pomysł, żeby postać A była modelką u kresu swojej kariery (dajmy na to, ma około 24 lata) oraz też osobą, która wiedzie dość kontrowersyjny tryb życia. To znaczy: niby spotyka się z jakimś o trzydzieści lat starszym fotografem, ale go zdradza, zdarza jej się ćpać itp. itd. Podobnie działo się, kiedy była jeszcze nastolatką. Wiadomo, wychowała się w jakiejś patologicznej rodzinie etc. etc., jej najlepsza przyjaciółka również nie stanowiła wzoru do naśladowania, a wręcz przeciwnie. Owa przyjaciółka z czasem zaszła w ciążę, urodziła córkę, a postać A zgodziła się zostać jej opiekunką zastępczą. Tylko, że z czasem ich drogi się rozeszły. I akcja zaczęłaby się, gdy pracownik opieki społecznej, postać B, zapukałby do mieszkania kobiety, informując ją, iż jej przyjaciółka zmarła, a teraz to ona musi zająć się jej córką.
  Co o tym myślisz?

  OdpowiedzUsuń
 40. Zjesz mnie, jeśli powiem, że nie mam? :D

  OdpowiedzUsuń
 41. Ze wszystkich, które piszę, w ciągu ostatnich trzech tygodni odpisało mi chyba 6 osób. A do tego piszę od stosunkowo niedawna, więc zaskoczyć mnie nietrudno! Może miałabyś ochotę na coś związanego z The Vampire Diaries? Mam ochotę na coś o wampirach! :D Ewentualnie możemy stworzyć własne uniwersum. Chyba że masz pomysł na obyczajówkę, bo jest taka jedna, która od dawna chodzi mi po głowie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo możemy się też zabrać za urban fantasy lub fanfiction do jakiejś animacji. Nie wiem, mam ochotę na niemal wszystko. :D

   Usuń
 42. Więc: myślałam o sytuacji, gdzie jest dziewczyna A, która na żywo jest bardzo nieśmiała i raczej nie rozmawia z rówieśnikami. Sytuacja zmienia się, gdy pisuje na czacie - robi się bardzo otwarta, wesoła, rozmowna. Głównie dlatego, że od zawsze podszywa się pod chłopaka. W ten sposób poznaje chłopaka B, geja. Który to zakochuje się w A, choć nigdy nawet jej nie słyszał. I nie ma pojęcia, że ona to... cóż, ona.
  A co do wampirów, to później ci napiszę, bo mam kilka pomysłów, a teraz mi się trochę spieszy. Chyba że ten pomysł obyczajówki ci się podoba, to też pisz!

  OdpowiedzUsuń
 43. Wiem, że odpisałaś na maila powiadomienia dostaję :D

  OdpowiedzUsuń
 44. Czyli co, mam zacząć? :D

  OdpowiedzUsuń
 45. Od czego mniej więcej, masz jakąś myśl?

  OdpowiedzUsuń
 46. Jeśli wolisz płeć piękna, to zostaje Chloe/Matka/Maeve, a ja z chęcią przyjmę jakiegoś aniołka (nawet nie kanonicznego, a co) albo diabełka, który uciekł z piekła i chce sie zemścić, ale tez zabawić na ludzkim świecie :D

  OdpowiedzUsuń
 47. Dobra, i tak mam inną myśl :D To jutro jak znajdę w pracy chwilę, to zacznę.
  A to zdjęcie takie ładne i on taki fajny, że aż szkoda, że to w domyśle gej i nie może jej kochać :D

  OdpowiedzUsuń
 48. Więc: mam to do siebie, że jestem straszną fascynatką zakazanych relacji, więc wybacz, jeśli będą tu przeważały.
  1) A to łowca wampirów z wielowiekowej rodziny. Nie jest jednak do końca przekonany o właściwości ich oświeconej misji. To dodatkowo pogłębia się, kiedy B, jego przyjaciel/przyjaciółka/partner/partnerka (choć szczerze wolałabym pierwszą i drugą opcję) zostaje zamieniona w wampira. On oczywiście od razu nie chce jej zabić, ale każe jej odejść. Ona oczywiście go nie słucha, co skutkuje tym, że oboje muszą jakoś to ukryć, bo za bardzo im na sobie zależy, żeby się od nich oddzielić.
  Ale myślałam też o C, łowcy/łowczyni, która została przydzielona do wytropienia klanu, którego od przemiany częścią jest B. I która oczywiście udaje się do A, żeby jej pomógł. I tutaj po prostu wybrać sobie dwie postacie. I sądzę, że to najlepiej sprawdziłoby się jednak jako urban fantasy.
  2) Romeo i Julia w świecie wampirów. Dwa wampirze klany, niesamowicie sobie przeciwne i skaczące sobie do gardeł od zarania dziejów. Dwie młode osoby, które poznały się w sprzyjających okolicznościach i od razu zapałały do siebie miłością/przyjaźnią (bo tego też nie wykluczam). Tylko zależy mi na tym, żeby nie zorientowali się tak znowu szybko o swojej tożsamości.
  3) Mocno bazowane na wiedźmińskiej hodowli ludzi. Jest miejsce, myślę, że najlepiej by przypasowała wioska, które jest chronione przez wampira A w zamian za krew mieszkańców. Jest oczywiście uważany za demona, ale nikt nie śmie mu się przeciwstawić. Zasada jest jedna: to on wybiera sobie tego, na kim i jak długo będzie się żywił. Wybiera B, której/go krew jest niesamowicie smaczna. B nie zamierza jednak poddać się tak łatwo. Jako pierwsza osoba, od kiedy A pamięta, stawia opór B. I dzięki temu A zaczyna się nim interesować. Nawiązuje się między nimi więź. Jednak wieśniacy zauważyli już, że z demonem można walczyć i już podburzają wszystkich okolicznych chłopów, ale i zawadiaków, na wampira. W końcu kto nie chciałby pozbyć się sługi piekła? I okraść mały, choć nieziemsko bogaty dworek, w którym ta sługa rezyduje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że przebrniesz przez tę ścianę tekstu :D

   Usuń
  2. Ach, i jakby nadal żaden nie podchodził, to oczywiście proponuj swoje ;)

   Usuń
 49. Nie wierzę że pomyliłam imiona dwóch postaci z dwóch różnych seriali i napisałam Maeve zamiast Maze xD Czyli lecimy z wątkiem typu człowiek i istota nadnaturalną, czyli mieszanka idealna rozwiązująca kryminalne zagadki? :D

  OdpowiedzUsuń
 50. Ja bym wolała wziąć tego pracownika opieki społecznej :P Ale jak tam wolisz :D

  OdpowiedzUsuń
 51. Cześć! Zapraszam do kontaktu na mailu (herbatowelove@gmail.com), jestem zainteresowana wątkiem w uniwersum The Vampire Diaries. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 52. Wyobrażałam sobie ją jako brunetkę, ale wiadomo, nie chcę niczego narzucać! :D To od Ciebie zależy ;) W międzyczasie, jak nasze postacie nie będą się spotykać, będę mogła kierować tą córką tej przyjaciółki?

  OdpowiedzUsuń
 53. Na razie mi nic do glowy nie przychodzi! Ale to wyjdzie w praniu :P potem mozna nasze postacie ze soba zeswatac, wiadomo xD To jak, zabieramy sie za karty?

  OdpowiedzUsuń
 54. Haha a to co studiujesz? :P Ja sie tez musze wziac do roboty, bo sie lenilam przez dwa tygodnie :') Ale to w miedzyczasie tez sie zabiore za znalezienie wizerunku

  OdpowiedzUsuń
 55. Ooo brzmi ciekawie!! Ja co prawda nic stricte medycznego nie studiuję, chociaż trochę szkoda, bo kocham biologię <3 jestem na pierwszym roku psychologii w chwili obecnej. Też myślałam o pielęgniarstwie, ale znając mnie, to bym się nie nadała xD To powodzenia życzę w pisaniu pracy :D A co do wizerunku mego pana, to będzie nim Martin Wallström :P

  OdpowiedzUsuń
 56. No to najważniejsze, że robisz to, co kochasz, i oby tak dalej! Ach i zapomniałam spytać, gdzie osadzimy akcję? Polska, USA, Anglia czy jakis inny kraj?

  OdpowiedzUsuń
 57. Ja tak tylko przyszłam powiedzieć, że zaczęłam już jakiś czas temu i nie wiem, czy zauważyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Przepraszam za takie opóźnienie!! :( Na śmierć zapomniałam o tym XD A co do miasta, to może Nowy Jork?

  OdpowiedzUsuń
 59. Podrzucam kartę:
  http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2017/03/kp-samuel-whitney.html
  Nie wiem, czy tak może być, bo w sumie zdecydowałam się dodać mu jakąś historię. Ale daj znać, jeśli coś Ci nie będzie odpowiadać :)

  OdpowiedzUsuń
 60. Hmm... ja bym była za dziewczynką, wiek 7 lat... chyba, że np. zrobimy, że będzie miała z 13, a ta jej matka urodzi ją jako bardzo młoda nastolatka? A co do imion, to wyślę Ci kilka moich propozycji, ty mi możesz wysłać swoje i coś wybierzemy. Także:
  - Luna
  - Celine
  - Rebecca
  - Carole :D Chyba, że wolisz, żeby to był chłopczyk :D

  OdpowiedzUsuń
 61. Okie dokie, to czekam, zaczniesz? :)

  OdpowiedzUsuń
 62. Z największą przyjemnością. Masz ochotę na coś konkretnego?

  OdpowiedzUsuń
 63. Dziękuję uprzejmie za ciepłe powitanie mnie w waszym gronie! Zachęcona – zatem przybywam. Czy masz coś konkretnego co może chciałabyś rozegrać? Ja osobiście odnajdę się na pewno w realiach wymienionego przez ciebie Misfits czy The Secret Circle, choć ta druga ma w moim odczuciu wiele niedociągnięć fabularnych, które w rozgrywce da się łatwo naprawić. No, chyba że znasz jakąś serię spośród wymienionych ode mnie albo jakieś inne życzenia, wówczas zamieniam się w słuch. :)

  OdpowiedzUsuń
 64. Nie chce być cierpliwy o.o
  Chce mieć wszystko albo nic.
  Musisz rzeźbić dyplomówkę do skutku ;D Ja właśnie kończę magisterkę. O ile można tak powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 65. Piszę się na II WŚ, na lata 70 XX w Polsce, albo nawet na lata 50 lub 60 w Polsce i na świecie :D
  Ale może wybrałbym opcję II WŚ. Masz jakieś konkretne marzenia odnośnie wątku? Wolałabyś skupić się na polskim podziemiu, czy może jakiś front?

  OdpowiedzUsuń
 66. Powinnaś bardziej mnie dopieszczać o.o
  Powinnaś się cieszyć. Mój obecnie jest w sanatorium :D Więc ty odwiedzasz Gdańsk a ja jakiś Ciechocinek czy inny przybytek pełen chorych starców i niezbyt smacznej wody leczniczej i tej wszechobecnej woni starości :D
  Chociaż z tym to chyba masz akurat doświadczenie o.o

  OdpowiedzUsuń
 67. Powiem szczerze, że obozy i getto...to raczej nie są moje klimaty. Jeśli już to chyba polskie podziemie, albo jakieś działania frontowe/okupacyjne...Wehrmacht i te sprawy. Może coś szpiegowskiego?
  Mam pytanie, wolałabyś grać panem, czy panią? Chciałbym wiedzieć to może udałoby mi się coś wymyślić... Mam już powoli w głowie jakieś koncepty na wątek, tylko chciałbym wiedzieć w którą stronę rozwinąć to wszystko ;)
  I pomysł przedstawiłbym na mailu, chyba że wolisz tutaj, to mnie to obojętne :D

  OdpowiedzUsuń
 68. Oczywiście ze jestem. To moje magiczne JA ;D
  Podniecające :D
  Jak już masz taką wprawę to może mnie umyjesz gąbeczką? :D Jestem ciężko chory i nie mogę się przemęczać :D

  OdpowiedzUsuń
 69. W takim razie zostajemy przy Misfits, tylko zastrzegam, że nie znam wszystkich sezonów. Dwa na pewno, opcjonalnie parę pierwszych odcinków trzeciego, więc w razie czego będziesz musiała mnie nakierować. Wszystko jednak zależy od tego w jakim momencie ulokujemy akcję rozgrywki — czy będzie to dopiero początek wszystkich dziwnych zdarzeń tuż po przejściu tego wyładowania atmosferycznego, czy jakichś czas później kiedy to bohaterowie byliby już nieco uświadomieni w tym co się dzieje. Jeśli miałabyś na to konkretną wizję na to, to chętnie się z nią zapoznam. Jeśli jednak nie – mamy parę możliwości, więc po prostu urządzimy sobie burzę mózgów, choć jak zaznaczam w karcie, bardziej preferuje ustalenia mailowe.

  OdpowiedzUsuń
 70. The Secret Circle <3 smutno mi bardzo, że tylko jeden sezon był. Cześć, dziękuję za powitanie i miłe słowa. W razie czego zapraszam do siebie, może coś ciekawego uda nam się wymyślić.

  OdpowiedzUsuń
 71. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2009/04/kp-ich-bin-frei-ich-sprenge-alle-ketten.html

  Oto mój pan pikny :D Przepraszam za dosyć spory poślizg, ale jakoś to tak wyszło zupełnie przez przypadek. Proszę nie bić.

  OdpowiedzUsuń
 72. Nick kojarzę, ale nie pamiętam, żebyśmy miały okazję kiedyś grać, chyba, że zmieniałaś kiedyś. Ostatnio nigdzie chyba nie grałam za wyjątkiem tych blogów, które wymieniłam w swojej KA. Zawsze jednak możemy to nadrobić i zaplanować sobie jakiś wątek tutaj.

  Jeśli zaś kojarzysz mnie z wątków na mailu to często zanim cokolwiek zdążyłam z kimkolwiek ustalić to wycofywałam się ja, albo druga osoba. XD Więc bardzo prawdopodobne, że z maili kojarzymy swoje nicki.

  Na razie jeszcze sobie dumam czy ja mam jakieś wymarzone wątki, które chciałabym rozegrać, ale może ty coś masz do polecenia? Znajdę się w każdym klimacie. W obyczajówkach też, byle jednak nie erotykach. XD

  OdpowiedzUsuń
 73. Buongiorno. Dzięki i nawzajem. Tak sobie czytam o Twoich ulubionych klimatach, i dochodzę do wniosku, że punktem wspólnym są chyba Herosi. W sumie mogę spróbować wątku o ludziach z nadzwyczajnymi mocami - jeśli też masz na to chęć.

  OdpowiedzUsuń
 74. Cześć. :)
  Zdaję sobie sprawę z tego, że moja karta jest (bardzo) uboga, więc po przejrzeniu Twojej podam możliwe punkty zaczepienia: znam TVD, TMR, Divergent, THG, więc może coś w tych klimatach. Do tego ogół fantastyki. :)

  OdpowiedzUsuń
 75. Wiesz, że na śmierć zapomniałam :O Jutro zaraz z rana będziesz miała odpis!!

  OdpowiedzUsuń
 76. Szczerze mówiąc, pamiętam jak przez mgłę całą akcję... chyba jestem za wymyśleniem czegoś samemu ;) Tylko zostaje pytanie: w jakich okolicznościach ich osadzamy. Czy żyją sobie jakoś normalnie wśród ludzi, czy od dawna już wiedzą o swoich mocach, no i jak się poznali :)

  OdpowiedzUsuń
 77. Odpisałam! I przepraszam za zwłokę!! I przepraszam też, że tak krótko, zazwyczaj dłuższe odpisy robię :/

  OdpowiedzUsuń
 78. Bardzo dziękuję, ten gif to ja na densflorze. :D

  OdpowiedzUsuń
 79. Przyjmuję zaproszenie i przychodzę na wątek.
  Jest północ i musisz mi wybaczyć, ale pierwsze co mi przyszło do głowy po przeczytaniu twojej karty to wątek o wampirach. XD

  OdpowiedzUsuń
 80. Z chęcią, z chęcią. Masz jakiś konkretny pomysł? :D

  OdpowiedzUsuń
 81. Dzieki <3 Drag race to kopalnia cudownych gifów. Rozwazalam jeszcze ten i ten

  OdpowiedzUsuń
 82. Hej! Od razu zapytam o wątek w świecie TVD. Szukam pana z postaci kanonicznych, więc jeśli byłabyś zainteresowana to zapraszam pod najnowszą kartę autora :)

  OdpowiedzUsuń
 83. Hmm... Ciężko mi coś określić. Łatwiej byłoby gdybyś powiedziała czego Ty szukasz. Ja w sumie nie mam jeszcze konkretnego pomysłu. Najchętniej poprowadziłabym Elenę. Marzy mi się jakieś niestandardowe połączenie dwóch postaci, więc może coś w tym kierunku? Daj znać co Ciebie interesuje, a ja pomyślę jeszcze nad czymś konkretniejszym :)

  OdpowiedzUsuń
 84. Cześć! Dzisiaj odpowiem szczegółowo na maila w kwestii ustaleń z Misfits. Znienawidzona uczelnia dała mi w kość, ale na szczęście już odzyskałam swój wolny czas, stąd przepraszam za zwłokę.

  OdpowiedzUsuń
 85. Hej! Teraz ja się przyszłam przypomnieć :P Kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi? :)

  OdpowiedzUsuń
 86. Hej :) Przygarniesz jeszcze jeden wątek? Damsko-damski, mogę dać ci coś z The Vampire Diaries lub Heros, ewentualnie możemy pomyśleć nad jakąś obyczajówką.

  OdpowiedzUsuń
 87. Ooo nie ma problemu :) Powodzenia życzę w takim razie, żebyś się szybko i łatwo ze wszystkim uporała :D

  OdpowiedzUsuń
 88. Chętnie napiszę coś w świecie TVD :) Myślałam nad romansem zwykłej dziewczyny i wampirzycy, albo może coś między dwoma czarownicami, które uciekają przed swoim sabatem z jakiegoś powodu. Jak myślisz? Chyba, że masz jakiś inny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 89. Zobaczyłam to czego szukałam od dawna, więc przybywam. Co The Secret Circle oglądałam dawno, ale za to dwa razy. Szkoda, że był tylko jeden sezon i urwali w połowie historii, która z pewnością miała interesujący ciąg. Wiem, że jest książka, ale wiele osób jej nie polecało i jakoś tak nigdy się za nią nie zabrałam. Dobra, rozgadałam się, no ale trudno. :) Skusisz się?

  OdpowiedzUsuń
 90. No szkoda, szansę na powrót serialu są raczej zerowe, ale może kiedyś spróbują stworzyć jeszcze jedną wersję? Nigdy nic wie wiadomo. :)
  Wolisz iść w kanony czy stworzyć własną postać? Zauważyłam też, że chcesz spróbować coś z erotyki, ja ostatnio również chciałabym czegoś takiego spróbować.

  OdpowiedzUsuń
 91. Hej!
  Piszę żeby przekazać, że odchodzę z bloga. Niestety nie mam możliwości pisać dalej na blogu. Przykro mi bardzo z tego powodu.

  OdpowiedzUsuń
 92. Hej! Ja w zasadzie przychodzę się pożegnać. Ostatnio trochę za bardzo skupiłam się na pisaniu swoich autorskich pierdół i przez to nie miałam już czasu na bloga. Ale miło było z Tobą wątkować! :D Zyczę więc wielu wspaniałych wątków i wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 93. Cześć! Przybywam ponowne jedynie zagadnąć czy nadal masz ochotę na wątek w realiach Misfits. Wcześniej dość długo mnie nie było, a że teraz jestem często i nieco wkręciłam się w fabułę blogowej wersji, mam parę opcji na stworzenie postaci, co zdecydowanie ułatwiłoby nam tym razem ustalenia.

  OdpowiedzUsuń
 94. Hej! Jasne, że tak :D Czekałem cierpliwie :) Z tego co pamiętam, to chyba twoja kolej na odpis ;)

  OdpowiedzUsuń
 95. [Ten kościotrup mnie kupuje! Piszesz paniami, ja wolę panów, więc myślę, że pewnie w takim schemacie byśmy pisały... chętnie coś z Tobą napiszę, jeśli nadal masz ochotę. Pytanie tylko, czy marzysz o jakieś konkretnej gwiazdeczce z nieba, czy może myślimy? :D

  OdpowiedzUsuń
 96. Witam ^^ Ja w sumie na blogu tkwię już chwilę, ale tak pomyślałam: nie chciałabyś może porwać się na wątek ze mną? Jako że moja karta jest na ten moment dosyć uboga, powiem tylko, że widziałby mi się damsko-męski, chętnie w teraźniejszości, ale z domieszką fantastyki. Może i Vampire Diaries, obejrzałam do czwartego sezonu, ale na mój gust potem dziwne rzeczy się dzieją :D Ale uniwersum lubię, więc w razie czego chętnie. Ewentualnie mam jeszcze parę pomysłów, które bym chętnie napisała.

  OdpowiedzUsuń
 97. Hm. Oprócz tych wypisanych w karcie, nic nie przychodzi mi do głowy... nie będę Ci więc śmiecić i odezwę się, jeśli spadnie na mnie jakieś oświecenie. :D

  OdpowiedzUsuń
 98. Przychodzę z pytaniem: dasz radę dalej z Elaine, czy wolisz zrezygnować z wątku? Sprzątam karty, więc przyszedłem i tutaj,bo nie wiem, co zrobić z Nathanielem.

  OdpowiedzUsuń
 99. Cześć! Chciałem się zapytać, czy bytujesz tu jeszcze i jak tam nasz wspólny wątek.

  OdpowiedzUsuń
 100. Mam nadzieje, ze już jest wszystko dobrze :D
  Spokojnie nie musisz sie spieszyć z odpisem ;) Ja się nigdzie nie wybieram :D

  OdpowiedzUsuń
 101. Cześć! Bardzo chętnie Cię wprowadzę w klimat TVD - zazdroszczę, że możesz tak "na świeżo" się w to wkręcić, ahh.

  OdpowiedzUsuń