30 marca 2017Głównie postacie męskie, jednak w wątkach nie ograniczam się do romansów, chociaż ciekawy i pełen akcji przyjmę chętnie. Lubię, gdy wątek nie jest nudny i zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, że zależy to od tego w jaki sposób prowadzą go autorzy, ale jeżeli tylko ja usilnie próbuję pociągnąć akcję na przód, a współautor ogranicza się do opisywania rzeczywistości i akcji tego co już było z punktu widzenia jego postaci... Podziękuję bardzo szybko za taki wątek. Po prostu szanujmy się wzajemnie i poświęcony na to czas. Mam pracę, studia i jeszcze życie prywatne - nie przesiaduję przed komputerem dwudziestu czterech godzin, a zdarzają się nawet dni, w które po prostu nie jestem online, co jest jednoznaczne z tym, że odpisy ode mnie nie zawsze będą pojawiać się regularnie. 

Prowadzone przeze mnie postacie są różne, poziom wcielania się w nie zależy od poziomu zaangażowania w sam wątek. Pisząc taki, który mnie nie porywa z pewnością gołym okiem będzie widać pewne niedociągnięcia z mojej strony, dlatego też będę starała się wybierać tylko konkretne wątki, które poczuję od razu; to tylko ułatwi nam współżycie na tym blogu i prowadzenie dalszej rozgrywki. Jakie są moje postacie? Często bywają to chłopcy lub młodzi mężczyźni z problemami, ale niekoniecznie. Nie prowadzę postaci +35, ponieważ zwyczajnie ciężko mi się w takową wcielić. Oczywiście może się zdarzyć jakiś wyjątek, ale... myślę, że nie nastąpi to szybko. Staram się tworzyć postać, która jest złożona pod względem psychologicznym, moje postacie z pewnością nie są merysujkami, ani odwrotnie. Staram się równoważyć ich charakter i posiadane cechy, chcę aby były realne i pasujące do realiów prowadzonej rozgrywki.

Uniwersa? Nie będę wypisywać tutaj wszystkiego co widziałam i czytałam. Prawdopodobnie lista składałaby się na kilka stron kartek A4, a to chyba nie ma głębszego sensu, co? Trochę się w życiu naczytałam i naoglądałam. Przykładowe propozycje: the 100, death note, igrzyska śmierci, labirynt, pamiętniki wampirów, plotkara, tokyo ghoul, kubuś puchatek i mnóstwo, mnóstwo innych. Rzecz w tym, że za dużo tego wszystkiego...


wyborowealoe@gmail.com

18 komentarzy:

 1. Cześć :) witam serdecznie w naszym gronie :) mnóstwa wątków życzę, szczególnie tych wymarzonych, w razie chęci, zapraszam do siebie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam i życzę dobrej zabawy oraz mnóstwa wątków. Oczywiście zapraszam do siebie. c:

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudny ten kotek (kotorożec? :D), cudny. To tyle na wstępie. Teraz przejdę do tej administratorskiej formułki, tak więc: cześć, hej, witam u nas dobrej zabawy życzę, mnóstwa wątków i dużo, dużo weny bo bez niej czasem nie da się pisać. Tutaj formułka się kończy :)
  A tak bardziej ode mnie jako od autora... To mogę być chętna na wątek :) Mam kilka pomysłów jeszcze niezrealizowanych, ale nie bardzo wiem, który zaproponować, żeby się wpasować w upodobania. A masz może jakieś wątkowe marzenie? Lubię spełniać marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć! Życzę udanej zabawy i mam nadzieję, że zabawisz u nas jak najdłużej. Oczywiście zapraszam do siebie na jakiś wątek. Mogę coś wymyślić, ale może ty też masz jakiś zalążek pomysłu? Ze współpracy zawsze wychodzi interesująca historia. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej. Dużo weny i udanych wątków! :>

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć, ja na wstępie życzę ciekawych wątków i zaprosić do siebie, gdyby naszła ochota na coś niepoprawnego :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Jasne, nie ma sprawy i pośpiechu. Zazdroszczę nazwy <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć, witam serdecznie kotorożca pokładowego! Wątku nie proponuję, bo mam limit, ale życzę dobrej zabawy i mnóstwa weny.

  OdpowiedzUsuń
 9. W takim razie ja odezwałam się na maile i może tam spróbujemy wymyślić jakąś dobrą obyczajówkę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Cześć! Nieco spóźniona witam Cię, ale mam nadzieję, że załapię się na jakiś wątek, bo umieram z powodu braku jakiejś ciekawej obyczajówki. Chyba że masz inne marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć! A skłonna jesteś do kompromisów? Bo ja chętnie ustaliłabym na mailu, a wątek właściwy umieściła tu... :)

  OdpowiedzUsuń
 12. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2017/04/kp-baby-we-both-know-that-nights-were.html

  Pozostaje nam tylko jedno pytanie. Kto zaczyna?

  OdpowiedzUsuń
 13. Dobre pytanie. Możemy na przykład zacząć od imprezy, na której ona go uwiedzie albo przewinąć ten fragment i przejść już do momentu po wspólnie spędzonej nocy.

  OdpowiedzUsuń
 14. Cześć, cześć!
  Wybacz, że tak późno odpowiadam ale Twój komentarz jakoś znikł mi w tym małym tłumie pod kartą. Mam nadzieję, że mi wybaczysz.
  Niestety, pomysłu żadnego nie mam zawsze jednak można zrobić małą burzę mózgów i najlepiej w jakimś komunikatorze, bo jakoś pod kartami nie lubię :c

  OdpowiedzUsuń
 15. Wróciłam z pomysłem! Co powiesz na wcielenie się w płatnego mordercę? :D

  OdpowiedzUsuń
 16. To co, może zrobimy coś w klimacie The Secret Circle ? <3

  OdpowiedzUsuń
 17. Okej, to jak znajdę chwilę, aby to ładnie opisać, podeślę na mejla :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Chodź do mnie, coś sklecimy!

  OdpowiedzUsuń