Żyjemy, piszemy! Niedługo pojawi się lista obecności.

13 kwietnia 2017

[KA] Grated Crow


  /Grated Crow / gratedcrow@gmail.com/ 44324919/


Postacie: Naprawdę skrajne; od niewinnych dzieci do szalonych morderców, panowie i panie o różnych orientacjach (wygodniej mi jednak z panami), oraz historiach, bez podziału na dobro i zło. Lubię tworzyć charaktery oparte na jakiejś niewygodnej przeszłości, eksperymentować z postaciami dynamicznymi, nie boję się też uśmiercania oraz okaleczania ich, jeżeli fabuła wątku tego wymaga, oczywiście w rozsądny, wynikający z danej sytuacji, sposób.  

Gatunek/uniwersum: Jak większość studentów, skaczę po różnych serialach, filmach, książkach oraz grach. Myślę, że jestem w jakiś sposób zaznajomiona z tymi bardziej popularniejszymi seriami, ale jeżeli ktoś jest chętny polecić mi coś dobrego, jako odskocznię od nauki, to bardzo chętnie wejdę w nieznane mi uniwersum.
Do tej pory najwięcej pisałam wątków osadzonych w realnym świecie, z mocno odbijającą się na postaciach dozą dramatu. Chętnie napisałabym coś w klimatach szeroko pojętej fantastyki, motywu przetrwania, może jakiejś akcji. Jestem w stanie dopasować się do każdego gatunku. Chętnie stworzę z kimś nowy, własny świat, oparty na nawet najbardziej kontrowersyjnych warunkach.

Wątki: Zdarza mi się odpisywać z tygodniową przerwą, ale staram się nie porzucać wątków z powodu chwilowego braku pomysłów, czy czasu. Odpisuję różnie, czasem długo, czasem krócej, nigdy jednak nie zbywam drugiego autora kilkoma zdaniami. Zawsze wczuwam się w prowadzone wątki; uwielbiam wyzwania, szperanie godzinami w internecie, żeby znaleźć potrzebne mi do nich informacje.

Grupowce: Dawno, dawno temu bawiłam się na przeróżnych blogach onetowskich, potem miałam długą przerwę i na dobrą sprawę, obecnie udzielam się tylko w Burnley Mental Hospital, gdzie prowadziłam postać Liama Olivaresa, a teraz Isaaca Kelsey.


52 komentarze:

 1. Cześć :) witam serdecznie w naszym gronie i mnóstwa wątków życzę, głównie tych wymarzonych. :) Zaproponowałabym coś od siebie, ale nie wiem czy się dogadamy jeśli chodzi o nasze wątkowe preferencje. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, cześć. Witam na blogu i życzę dobrej zabawy. W razie chęci na cokolwiek to zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam nowego autora i życzę udanej zabawy. Oczywiście zapraszam też do siebie, może wymyślimy coś ciekawego.

  OdpowiedzUsuń
 4. O Burnley, znam bloga i czasem wchodzę na niego by poobserwować postacie (zresztą jak na wielu innych blogach) :) Twojego Isaaca pamiętam i mam nadzieję, że super ci się nim pisze.
  Witam cię w naszej załodze i standardowo życzę masy fajnych, ciekawych, wciągających wątków. Nie jestem ekspertem w mocno realistycznych światach i dramatach, ale niemniej zapraszam - może znajdziesz coś ciekawego :)
  Powodzenia i dobrej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć, hej, witam u nas! Dobrej zabawy życzę, mnóstwa wątków i dużo, dużo weny, bo bez niej czasem ani rusz :) Oficjalne, administratorskie powitanie odbębnione, więc teraz coś coś bardziej ode mnie. Jakby było jeszcze miejsce na kolejny wątek, to ja chętna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć i czołem ! Ja również chylę czoła i witam się ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A KRUK RZECZE NEVERMOOOOORE! *nie mógł bez stosownego wiersza powitać pani z krukiem* Cześć, witam gorąco, mam nadzieję, że będziesz miała tu z kim się bawić, osobiście zaprosiłem na GG, aby mieć W Razie Potrzeby kontakt, a jak tylko zwolni mi się limit wątkowy, to nie bez rozkoszy zaproponuję coś dekadenckiego i opartego na wielkim Edgarze Allanie Poem, tym bardziej, że w jego wierszu "kruk zakrakał: kres i krach"! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. <3

  Jasne. Chyba już wszystko wtedy ustaliliśmy, tak? Czy mamy coś jeszcze ogarniać?

  OdpowiedzUsuń
 9. Oczywiście, że masz swobodę. No powiedzmy, nie lubię wątkować z ciepłymi kluskami. Lubię jak obie postaci mają dominujące charaktery, które się ze sobą wielokrotnie ścierają. Poza tym masz pełną samowolkę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mówisz w moim ulubionym temacie. Jakie fantasy by cię interesowało? Jakaś ekstra fantastyczna przygoda z super wykoksanymi postaciami? Mam w pomysłowniku propozycję wątku dopiero rozpoczynającymi przygodę ze sławą młodziakami. Orki, magowie? Dark, heroic, low, science? :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć! Samych ciekawych wątków, głownie tych wymarzonych :D Nie wiem czy miałabyś ochotę na wątek ze mną, jeśli tak to zapraszam, bo piszę się na większość rzeczy :D

  OdpowiedzUsuń
 12. A mówiłam, powtarzałam nowym wątkom: Kres i krach! No, ewentualnie jeszcze tylko ten jeden...
  Tak więc jakbyś miała ochotę to zapraszam, coś wymyślimy

  OdpowiedzUsuń
 13. Przyznam szczerze, że nie przypuszczałem, że kiedykolwiek ktoś coś z pomysłów weźmie i wybierze :D
  Ale dobra, co chciałabyś konkretnie, bo na oba wątki się zapatruję :D Jeśli masz ochotę na coś takiego nieco luźniejszego, to w moim mniemaniu opcja trzecia z duchami jakoś się nada. Bo według mnie tam można ładować wszystko do oporu (absurd, komedię, akcję, tajemnicę, wszystko nawet różowego słonia, który jeździ na monocyklu).
  Jestem bardzo ugodowy człowiek, więc wybieraj co chcesz, w razie czego to możesz się dobijać do mnie na mailu jeśli chciałabyś jakieś informacje dodatkowe, albo chciałabyś zaproponować coś do wątku/uniwersum/czegokolwiek.

  OdpowiedzUsuń
 14. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2010/04/troubled-kids-always-gets-their.html

  Świetna karta, nie mam nic do zarzucenia. Na górze masz moją. Zechcesz zacząć?

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam serdecznie na blogu :)
  Życzę wielu ciekawych wątków i weny przede wszystkim :)
  W razie chęci, zapraszam do siebie, może coś razem wymyślimy :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie ma sprawy. Też jestem studentem i wiem z czym to się je. Poza tym blog to nie wszystko :)
  Masz jakiś pomysł na oku? Może jakiś motyw, który chciałabyś wykorzystać?
  Ja się muszę przyznac, ze ostatnimi czasy znów ciągnie mnie do fantastyki :) Tylko że mój wachlarz tego na co mam ochotę zaczyna się od steampukowej Anglii, przez Lucyfera i jeźdźców apokalipsy aż po jakichś mutantów oraz tajnych organizacji walczących ze złem.
  Zatem ja mogę wszystko :D
  Pytanie tylko, czego ty pragniesz?

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie, nie. Jest świetnie. Odpisałem. c:

  OdpowiedzUsuń
 18. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2009/04/kp-ej-ziomek-wiersz-pisze-co-sie-rymuje.html

  Oto karta i mam pytanko, kto nam zaczyna? :D

  OdpowiedzUsuń
 19. Wiesz, niczego nie narzucam :)
  Co powiesz na coś takiego... Pewna grupa ludzi ma zdolności panowania nad okreslonymi żywiołami. Nazywani są żywiołakami i ze względu na to że mają te zdolności, są tropieni i zabijani przez pewną organizację. Jednak pewnego razu okazuje się że pewna osoba w tej organizacji syn/córka czy wnuk/wnuczka kogoś waznego nagle dowiaduje się, ze jest takim zywiłakiem. Z racji zasad, organizacja powinna tę osobę zabić ale że jest kim jest, rodzic czy dziadek, postanawia wysłać tę osobę do pewnego miejsca, w którym żyje kilku żywiołaków, nad którymi ta organizacja ma pieczę, aby nauczyli go panowania nad tą mocą, nim moc go, czy ją pochłonie i zniszczy.
  To pierwszy, dość luźni pomysł.
  Chyba że masz ochotę na coś w klimatach wampirów, czarowników czy bardziej demonów.
  Albo może coś w stylu archeologów, poszukujących Edenu? Właściwie mogliby go znaleźć ale nieco inny niż podają zapiski w Biblii. Coś jak podróż do wnętrza ziemi.
  Albo może osadzonego w realiach historycznych.
  Albo może taka dziwna relacja, że pewien właściciel burdelu zaprzedał duszę diabłu za jakiś drobiazg, a diabeł poza duszą został przyłapany na niejako zabójstwie przez pewnego chłopaka? Mógłby zainteresować się nim, a że inne grupki przestępcze zaczynałby się interesować tym przedsięwzięciem, mógłby zechcieć podpisać pakt z chłopakiem?
  Albo wymyślimy własne uniwersum, w którym dwa królestwa toczyłyby wojnę... Można by wymyślić jakąś relację, którą można by potem wykorzystywać w różne sposoby. Na przykład nasze postaci mogłyby się znać, razem się szkolić jacyś magowie czy wojownicy, a potem musieliby stanąć na przeciw siebie w walce. Albo szpieg w zamku wroga? Czy złapany złodziej, wykorzystany do wykradzenia pewnych "skarbów" przeciwnika?

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie mam nic przeciwko :D Możesz zaczynać :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Haha to nie jest okropne, całkowicie rozumiem :D
  Też mi się wydaje że coś w stylu "Bohaterem Być" będzie najlepsze w tej sytuacji - nie ma tu określonego świata, można zmyślać według własnego uznania jak leci, a kreowanie "od zera do bohatera" może być całkiem zabawne :D Na dodatek każde zlecenie może być coraz trudniejsze i inne.
  Stawiamy na standardowy świat fantasy? Elfy, orki, smoki, wilkołaki i co nam jeszcze wyobraźnia podpowie? :D

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten pomysł mógłby być ciekawy. Można ustalić wiele historyjek i zadań jakie by można przed nimi postawić. Potem mogliby już mieć problemy z prawem, bo policja zaczynałaby się nimi interesować.

  Chociaż muszę przyznać, zę trochę brakuje mi wątków wlaśnie w stylu Dragon Age. Jeśli wyrażasz swą zgodę, to możemy pójść w tym kierunku.
  Ale to wszystko zależy od ciebie, bo jak jak zwykle nie umiem się zdecydować XD

  OdpowiedzUsuń
 23. No co ty, absolutnie! Jeśli jest możliwość to chcę ci pomóc wejść w ten świat z kopniakiem w drzwi i okrzykiem sławy oraz bohaterstwa :D

  Tak, dzień po ceremonii będzie chyba najlepszy. W Fable, grze na której opiera się ten pomysł, świeżutcy bohaterowie dostawali pieczęć, która pozwalała im się skontaktować z Akademią, teleportować się do niej w razie potrzeby oraz przyjmować questy. Chciałabyś coś takiego wykorzystać? :D Myślę, że to byłby fajny bajer.

  Wskazówki? Zrób prawdziwego rozpierdalacza! :D Hahaha nie no śmieje się. Ale serio, stwórz takiego bohatera jakiego chcesz i nie patrz się na ograniczenia czy konwenanse. Chcesz elfiego barbarzyńce? Wal śmiało. Wilkołaczego kapłana? Bez wahania. Orczego maga? Dawaj! :D Nawet zwyczajowi "źli" tacy jak wilkołaki, orki, wampiury, koboldy czy inne tego typu stworzenia można przekabacić na rzecz Akademii i dodać im ciekawą historię (ork wychowywany przez ludzi... Hmmm... :D)
  Kreujemy w końcu świat jak nam się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Nie wiem czy nadaję się na pokazywanie "najlepszych kart fantasy w historii na których można się opierać" hahaha :D Ale jeśli chcesz to nie ma sprawy, postaram się do weekendu wysmażyć jakiegoś bohatera tylko chce go jeszcze przemyśleć :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Wpadł mi do głowy jeszcze taki pomysł, ale do tego musielibyśmy wykreować własnie uniwersum.
  Ostatnio mam nieodpartą ochotę poprowadzić złodzieja, który posiada pewne magiczne zdolności. Zatem mogę zaproponować ci coś może w klimatach Gildii Magów takie jakie zostało wykreowane w książce Canavan albo takim naszym własnym. Tak sobie pomyślałem, ze mogłyby tam istnieć dla pewnego kraju dwa główne Bóstwa Cień i Światłość i ten kraj toczyłby walkę z innym i jego bogami i potężnymi magami. Jednak na jakiś czas działania wojenne zostały przerwane bo bóstwa zamilkły i przestały rozmawiać z prorokami. Dowiedzieli się, że ich bóstwa zostały "porwane" i umieszczone w zaklętych przedmiotach przez wrogie państwo. Wysłono jednego z magów by odszukał bogów we wrogim kraju i je wykradł. Jednak wszystko to byłoby zaplanowane, ponieważ zakleci bogowie nie mieliby tyle sił by wytworzyć własne ciała i wchłonęliby ciało tego kto ich dotknie i dotpiero w ludzkim ciele, staliby się smiertelni. Byliby jak pasożyty, które nie kierują tym co robi ich nosiciel, tylko mówiły do nich i ich wkurzali. Jednak mag znalazłby tylko jednego z bogów bo drugiego przypadkiem skradłby pewien złodziej, który nie wiedziałby w co się wpakował.
  Chaotycznie ale może zrozumiesz o co mi chodzi XD

  OdpowiedzUsuń
 26. O cześć! Nie wiem, jakim cudem nie zauważyłam, że jesteś na Indywidualnie przed dołączeniem, ale z tej strony Marcel, no a przynajmniej tak mnie znasz i lubisz (mam nadzieję c;). Wiem, że już sobie wątkujemy niezależnie, ale przeglądałam karty i chciałam się przynajmniej przywitać i dać znać, że to ja c:

  OdpowiedzUsuń
 27. Dopiero dołączyłam, więc nie ma za bardzo co obczajać, ale dziękuję! c; Chciałam wrócić na grupowce, tylko nie byłam pewna, na jakie dokładnie, więc wylądowałam tutaj z moimi niewykorzystanymi pomysłami.

  OdpowiedzUsuń
 28. Chyba bardziej postać złodzieja.
  Chętnie zacznę, by mniej więcej nakreślić akcję ;)
  Wolisz byśmy zaczęli od tego, że mój złodziej kradnie już fant z bogiem w środku, czy jszcze wcześniej do tego jak wysyłają maga na misję?

  OdpowiedzUsuń
 29. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2014/07/kp-kathan-fearadach_17.html
  Proszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Hej, hej, hej! Czy nastawiałaś się bardziej na tworzenie babeczki czy faceta do naszego fantasy? Bo w sumie... Dodała mi się jeszcze jedna koncepcja i nie wiem czy wolałabyś żebym poprowadziła mężczyznę czy kobietkę :D Mi to szczerze powiedziawszy obojętne, bo mam dwie postacie na wyjściu a pytam z kim ci się będzie lepiej pisało :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Chciałam zrobić babeczkę, trochę inspirowaną jednym z komiksów, z przeszłością która może nam nieźle namieszać w późniejszych przygodach gdy już będziemy super przekoksami :D Tylko nie wiem czy lubisz męsko-damskie czy wolisz tylko męsko-męskie

  OdpowiedzUsuń
 32. Hej, zrobiłam kartę :D Mam nadzieję, że będzie git i będzie nam się super pisało. Jeśli jednak stwierdzisz, że wolisz męsko-męskie to daj znać - mam jeszcze tego facia w pogotowiu :)

  http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/1970/01/kp-deionarra.html

  OdpowiedzUsuń
 33. Wooohooo! Morten to prawdziwy badass, mega mi się podoba - wygląda trochę jak Alistair z Dragon Age :D
  Ok od czego zaczynamy? Od oddelegowania nas do parek bohaterów i naszego pierwszego zadania, które ma być też "testem bojowym"? :D

  OdpowiedzUsuń
 34. To ja mam zacząć, ty chcesz zacząć naszą podróż? :D

  OdpowiedzUsuń
 35. Witam, cześć i dzień dobry! Ja tak z opóźnieniem, bo karty sprzątam i zafascynowała mnie twoja. Niby wątków mam kilogram (tak, nie zwracaj uwagi na nagłówek, proszę) i przyszłam spytać o chęć na wątek. Jeśli brak informacji w mojej karcie ci wadzi, mów, napiszę coś o sobie :) Mam parę propozycji na wątek, bo szczerze mówiąc nie lubię takiego o ustalania, wolę zacząć z pomysłem. Stąd jeśli masz jakiś swój pomysł na wątek, który od dawna chodzi ci po głowie, pisz! :) Jeśli nie, jak już mówiłam, mam też parę swoich.
  Chyba że masz już limit wątków czy po prostu tak średnio ci się widzi jakiś ze mną, wtedy też nie krępuj się i pisz :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Długi post (a nawet dwa) nadciąga(ją)!
  Od razu zaznaczam, płcie obu postaci są dowolne, mogę pisać każdym (w znaczeniu płci), a preferowana nie oznacza "jedyna jaką wezmę". Wyjątkiem jest pomysł 2, ponieważ mam już wątek, w którym piszę jako A i nie chcę się dublować, a ciekawi mnie, jakby mi wyszło bycie duchem :)

  Pomysł 1 (kiedyś go komuś opchnę, bardzo w to wierzę)
  Uniwersum Dzwoneczka. Pewna wróżka [A], zamiast trafić po powstaniu do Przystani Elfów, gdzieś się zgubiła i trafiła do domu zwykłego człowieka. Nie dowiedziała się nigdy, że jej talent ma jakąś nazwę, że istnieją inne wróżki i że te skrzydła nie są tylko dla ozdoby. Zadomowiła się – przyzwyczaiła się do naszego świata i polubiła go. Wtedy jakaś inna wróżka [B] trafia do tego domu, może żeby wzrosnąć roślinkę człowieka, z którym mieszka A, może przynieść zepsuty przedmiot, może także przypadkiem. I bardzo, bardzo się dziwi, gdy spotyka wróżkę, której nigdy nie widziała. Możemy, wręcz zachęcam do, odinfntylnienia Dzwoneczka. A może być skończonym nerdem (którego chętnie bym zresztą poprowadziła) i wprowadzać B w świat filmoseriali. Albo drugą postacią może być właśnie ten student, który pewnego dnia znajduje u siebie wróżkę i studiować nawet biologię, i zafascynować się istotką.
  [Preferowana postać: A]

  Pomysł 2
  Urban fantasy. Pewna osoba [A] otrzymuje w spadku niszczejący dom strachu, który kilkaset lat temu był świetnie znany w całym mieście, od kilkudziesięciu lat jednak wyłącznie stoi i niszczeje. Z niewiadomych powodów nagle wszystko zaczęło się psuć i niszczyć, A nie rezygnuje jednak i postanawia wybrać się tam, żeby go naprawić. Okazuje się, że zamieszkał tam prawdziwy poltergeist [B]. Nie pozwala właścicielowi na żadne naprawy. Zawiera z nim pakt, wobec którego B nie będzie mu przeszkadzał, o ile A pomoże mu dowiedzieć się, jak zginął. Gdy jednak wszystko znów toczy się lepszym torem, a bohaterów zaczynają łączyć nieco cieplejsze relacje, w mieście pojawiają się łowcy duchów.
  [Postać do oddania: A]

  Pomysł 3
  Uniwersum Assassin's Creed. Historia templariusza [A] i asasyna [B], pracujących w Abstergo. A to informatyk. B to pracownik, który po cichu sabotuje plany firmy. Oboje zajmują się odtwarzaniem wspomnień, jednak A robi to niesamowicie pieczołowicie, a B wręcz przeciwnie. Znają się z pracy i bardzo lubią, bo oczywiście nie wiedzą o wzajemnej przynależności. Jednak regularnie spotykają się też we wspomnieniach (o czym również nie mają pojęcia) jako swoi nemezis.
  [Postać preferowana: A]

  Pomysł 4
  Uniwersum Jak Wytresować Smoka ~50 lat po wydarzeniach w filmie. Plemię (?) Czkawki wsławiło się. I to w bardzo zły sposób. Poza swoimi ziemiami znani są jako Jeźdźcy Smoków, równie potworni i bestialscy co ich towarzysze. Poluje się więc na nich. Postać A to mieszkaniec Berg. Pewnego dnia latał na smoku z dala od domu, ale zaatakowano go i spadł z wierzchowca. Zemdlał, a znalazła go postać B – mieszkaniec jakiejkolwiek innej wioski, która tępi przecież smoki. Nie rozpoznaje jednak, że pochodzi z plemienia Jeźdźców i zanosi go do siebie. Tam A musi ukrywać, że jest tym kim jest – w końcu jeśliby to wyszło na jaw, zostałby zabity. Ba, był w środku terytorium wroga. Można tu dodać, że któreś z nich było synem/córką wodza, albo że to drugie plemię było wyjątkowo niechętnie mieszkańcom Berg, są jakimiś wyspecjalizowanymi łowcami smoków. Albo oba, o. Wedle preferencji.
  [Brak preferowanej postaci]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł 5
   Bazowane na jakimś serialu, którego tytułu niestety nie znam, bo widziałam tylko jednokrotnie. Parodia w wybitnym tego słowa znaczeniu (ale bez nadmiernego absurdu, tak, żeby w wątek dało się zaangażować, a nie czytało wszystko z jednym wielkim "że niby co" na twarzy). Nie wiadomo dlaczego, ale niektórzy ludzie od wielu lat po prostu rodzili się z supermocami. Dlatego powstały już szkoły uczące panowania nad mocami i wyrastania na przykładnych superbohaterów. Niestety, równolegle do nich powstały także tajne ośrodki szkoleniowe dla superzłoczyńców. Jest więc rodzina, w której rodzą się bliźnięta z identycznymi mocami. Jedno z nich [A] marzy o tym, żeby zostać superbohaterem, który wszystkich ocali. Drugie [B] zgadza się z nim, ale tylko kiedy rozmawiają. W rzeczywistości zamierza w przyszłości zostać superzłoczyńcą – i ma ku temu oczywiście swoje powody. Więc na co dzień po prostu jakoś sobie radzą, a B musi starać się nie wydać ze swoimi planami. Jeślibyś miała ochotę, możemy z tego nawet zrobić niekoniecznie parodię, tylko coś poważnego opartego na pozornie absurdalnych założeniach. Działa, potwierdzone.
   [Brak preferowanej postaci]

   Pomysł 6
   Bóstwa powstają, kiedy ktoś w nie uwierzy. Im więcej ma wiernych, tym większa jego moc. A gdy nie wierzy w niego nikt, staje się po prostu nieśmiertelnym człowiekiem z zupełnie śladową mocą. Taką osobą jest chociażby A, który kiedyś był wybitnie ważnym bóstwem (Zeus, Agni, inni tacy), a teraz nie potrafi zrobić prawie nic. B to bóstwo aspirujące. Kiedyś uwierzyło w niego kilku mieszkańców jednej wioski, a gdy ta została doszczętnie zniszczona, o nim zapomniano. Teraz, mimo wzajemnej niechęci (A nadal traktuje B z góry), zamierzają wystarać się, żeby znów w nich uwierzono.
   [Preferowana postać: B]

   Usuń
 37. Pewnie, napisałam tylko te, na które mam ochotę! :D Więc który z nich?

  OdpowiedzUsuń
 38. W porządku, nieraz dłużej mi się zdarzało czekać :D Okej, to robię już postać :> Ustalmy tylko miejsce. Co powiesz na Polskę? :D Albo cokolwiek nieanglojęzycznego, proszę, przejadły mi się trochę.

  OdpowiedzUsuń
 39. Zastrzeżeń zero :) A co do miejsca, nie wiem, czy nie lepiej jakieś istniejące miasto. Chociaż jeśli wolisz fikcyjne, to też może być.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, właśnie. Jakiej płci robimy postacie? :)

   Usuń
 40. W porządku, pan brzmi okej. Masz coś przeciwko męsko-męskiemu? Bo mogę pisać panią bez problemu, ale w sumie pan chyba bardziej mi pasuje od strony fabularnej.
  I zgoda, niech w takim razie będzie fikcyjnej, ale jakiej mniej więcej wielkości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, i w jakich okolicach? Bo chyba województwo chociaż by się przydało.

   Usuń
 41. Ooo, Mazury, proszę! Albo Warmia, moja mała Ameryka <3
  Wybacz, się ostatnio naćpałam tej okolicy :D I jakieś preferencje co do czasów z których mój pan duch pochodzi czy brak takowych?

  OdpowiedzUsuń
 42. Zgoda, w takim razie już robię kartę, dziś lub jutro wstawię :) Zaczniesz nam?

  OdpowiedzUsuń
 43. No cześć <3 Ja to ci wiszę odpisy na zdychającym powoli Burnley i odpisze pewnie wieczorem, ale i tak mam ochotę porwać cię na jakiś wątek również tutaj ;>

  OdpowiedzUsuń
 44. Witam, prezentuję dumnie Michałka :)
  http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2014/05/kp-duch-ciezki-zywot-ma.html

  OdpowiedzUsuń
 45. Awww, jak miło <333
  Hmmm, co do wątku...Kurcze nie mam konkretnej koncepcji, może zapragniesz zrealizować któryś z dwóch marnych pomysłów, które zdołałam spisać? A jak nie są w twoim stylu to chcę post-apo, ale może nie zombie, bo to takie cliche xd

  OdpowiedzUsuń
 46. Hej! Zaczęłam u nas wątek - strasznie przepraszam że mi tak zeszło, ale wyjaśnienie jest w komciu :) Raz jeszcze przepraszam!

  OdpowiedzUsuń
 47. Nie wiem jakim cudem nie zauważyłam, że odpisałaś D:
  Jak tylko skończę sesje to wszystko wyjaśnie ci na GG lub tutaj bo aktualnie nie mam nawet czasu, żeby oddychać aaa ;-;

  OdpowiedzUsuń
 48. Odpisałam! Mam nadzieję, że nie obrazisz się, że kazałam ci tak długo czekać ;-;

  OdpowiedzUsuń
 49. Wybacz zwłokę, miałem niesamowity zawrót głowy przez te dwa miesiące. Odpis już jest, kolejne będą już znacznie szybciej. :3

  OdpowiedzUsuń