13 kwietnia 2017

[KA] Grated Crow


  /Grated Crow / gratedcrow@gmail.com/ 44324919/


Postacie: Naprawdę skrajne; od niewinnych dzieci do szalonych morderców, panowie i panie o różnych orientacjach (wygodniej mi jednak z panami), oraz historiach, bez podziału na dobro i zło. Lubię tworzyć charaktery oparte na jakiejś niewygodnej przeszłości, eksperymentować z postaciami dynamicznymi, nie boję się też uśmiercania oraz okaleczania ich, jeżeli fabuła wątku tego wymaga, oczywiście w rozsądny, wynikający z danej sytuacji, sposób.  

Gatunek/uniwersum: Jak większość studentów, skaczę po różnych serialach, filmach, książkach oraz grach. Myślę, że jestem w jakiś sposób zaznajomiona z tymi bardziej popularniejszymi seriami, ale jeżeli ktoś jest chętny polecić mi coś dobrego, jako odskocznię od nauki, to bardzo chętnie wejdę w nieznane mi uniwersum.
Do tej pory najwięcej pisałam wątków osadzonych w realnym świecie, z mocno odbijającą się na postaciach dozą dramatu. Chętnie napisałabym coś w klimatach szeroko pojętej fantastyki, motywu przetrwania, może jakiejś akcji. Jestem w stanie dopasować się do każdego gatunku. Chętnie stworzę z kimś nowy, własny świat, oparty na nawet najbardziej kontrowersyjnych warunkach.

Wątki: Zdarza mi się odpisywać z tygodniową przerwą, ale staram się nie porzucać wątków z powodu chwilowego braku pomysłów, czy czasu. Odpisuję różnie, czasem długo, czasem krócej, nigdy jednak nie zbywam drugiego autora kilkoma zdaniami. Zawsze wczuwam się w prowadzone wątki; uwielbiam wyzwania, szperanie godzinami w internecie, żeby znaleźć potrzebne mi do nich informacje.

Grupowce: Dawno, dawno temu bawiłam się na przeróżnych blogach onetowskich, potem miałam długą przerwę i na dobrą sprawę, obecnie udzielam się tylko w Burnley Mental Hospital, gdzie prowadziłam postać Liama Olivaresa, a teraz Isaaca Kelsey.


101 komentarzy:

 1. Cześć :) witam serdecznie w naszym gronie i mnóstwa wątków życzę, głównie tych wymarzonych. :) Zaproponowałabym coś od siebie, ale nie wiem czy się dogadamy jeśli chodzi o nasze wątkowe preferencje. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, cześć. Witam na blogu i życzę dobrej zabawy. W razie chęci na cokolwiek to zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam nowego autora i życzę udanej zabawy. Oczywiście zapraszam też do siebie, może wymyślimy coś ciekawego.

  OdpowiedzUsuń
 4. O Burnley, znam bloga i czasem wchodzę na niego by poobserwować postacie (zresztą jak na wielu innych blogach) :) Twojego Isaaca pamiętam i mam nadzieję, że super ci się nim pisze.
  Witam cię w naszej załodze i standardowo życzę masy fajnych, ciekawych, wciągających wątków. Nie jestem ekspertem w mocno realistycznych światach i dramatach, ale niemniej zapraszam - może znajdziesz coś ciekawego :)
  Powodzenia i dobrej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć, hej, witam u nas! Dobrej zabawy życzę, mnóstwa wątków i dużo, dużo weny, bo bez niej czasem ani rusz :) Oficjalne, administratorskie powitanie odbębnione, więc teraz coś coś bardziej ode mnie. Jakby było jeszcze miejsce na kolejny wątek, to ja chętna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć i czołem ! Ja również chylę czoła i witam się ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A KRUK RZECZE NEVERMOOOOORE! *nie mógł bez stosownego wiersza powitać pani z krukiem* Cześć, witam gorąco, mam nadzieję, że będziesz miała tu z kim się bawić, osobiście zaprosiłem na GG, aby mieć W Razie Potrzeby kontakt, a jak tylko zwolni mi się limit wątkowy, to nie bez rozkoszy zaproponuję coś dekadenckiego i opartego na wielkim Edgarze Allanie Poem, tym bardziej, że w jego wierszu "kruk zakrakał: kres i krach"! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. <3

  Jasne. Chyba już wszystko wtedy ustaliliśmy, tak? Czy mamy coś jeszcze ogarniać?

  OdpowiedzUsuń
 9. Oczywiście, że masz swobodę. No powiedzmy, nie lubię wątkować z ciepłymi kluskami. Lubię jak obie postaci mają dominujące charaktery, które się ze sobą wielokrotnie ścierają. Poza tym masz pełną samowolkę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mówisz w moim ulubionym temacie. Jakie fantasy by cię interesowało? Jakaś ekstra fantastyczna przygoda z super wykoksanymi postaciami? Mam w pomysłowniku propozycję wątku dopiero rozpoczynającymi przygodę ze sławą młodziakami. Orki, magowie? Dark, heroic, low, science? :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć! Samych ciekawych wątków, głownie tych wymarzonych :D Nie wiem czy miałabyś ochotę na wątek ze mną, jeśli tak to zapraszam, bo piszę się na większość rzeczy :D

  OdpowiedzUsuń
 12. A mówiłam, powtarzałam nowym wątkom: Kres i krach! No, ewentualnie jeszcze tylko ten jeden...
  Tak więc jakbyś miała ochotę to zapraszam, coś wymyślimy

  OdpowiedzUsuń
 13. Przyznam szczerze, że nie przypuszczałem, że kiedykolwiek ktoś coś z pomysłów weźmie i wybierze :D
  Ale dobra, co chciałabyś konkretnie, bo na oba wątki się zapatruję :D Jeśli masz ochotę na coś takiego nieco luźniejszego, to w moim mniemaniu opcja trzecia z duchami jakoś się nada. Bo według mnie tam można ładować wszystko do oporu (absurd, komedię, akcję, tajemnicę, wszystko nawet różowego słonia, który jeździ na monocyklu).
  Jestem bardzo ugodowy człowiek, więc wybieraj co chcesz, w razie czego to możesz się dobijać do mnie na mailu jeśli chciałabyś jakieś informacje dodatkowe, albo chciałabyś zaproponować coś do wątku/uniwersum/czegokolwiek.

  OdpowiedzUsuń
 14. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2010/04/troubled-kids-always-gets-their.html

  Świetna karta, nie mam nic do zarzucenia. Na górze masz moją. Zechcesz zacząć?

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam serdecznie na blogu :)
  Życzę wielu ciekawych wątków i weny przede wszystkim :)
  W razie chęci, zapraszam do siebie, może coś razem wymyślimy :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie ma sprawy. Też jestem studentem i wiem z czym to się je. Poza tym blog to nie wszystko :)
  Masz jakiś pomysł na oku? Może jakiś motyw, który chciałabyś wykorzystać?
  Ja się muszę przyznac, ze ostatnimi czasy znów ciągnie mnie do fantastyki :) Tylko że mój wachlarz tego na co mam ochotę zaczyna się od steampukowej Anglii, przez Lucyfera i jeźdźców apokalipsy aż po jakichś mutantów oraz tajnych organizacji walczących ze złem.
  Zatem ja mogę wszystko :D
  Pytanie tylko, czego ty pragniesz?

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie, nie. Jest świetnie. Odpisałem. c:

  OdpowiedzUsuń
 18. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2009/04/kp-ej-ziomek-wiersz-pisze-co-sie-rymuje.html

  Oto karta i mam pytanko, kto nam zaczyna? :D

  OdpowiedzUsuń
 19. Wiesz, niczego nie narzucam :)
  Co powiesz na coś takiego... Pewna grupa ludzi ma zdolności panowania nad okreslonymi żywiołami. Nazywani są żywiołakami i ze względu na to że mają te zdolności, są tropieni i zabijani przez pewną organizację. Jednak pewnego razu okazuje się że pewna osoba w tej organizacji syn/córka czy wnuk/wnuczka kogoś waznego nagle dowiaduje się, ze jest takim zywiłakiem. Z racji zasad, organizacja powinna tę osobę zabić ale że jest kim jest, rodzic czy dziadek, postanawia wysłać tę osobę do pewnego miejsca, w którym żyje kilku żywiołaków, nad którymi ta organizacja ma pieczę, aby nauczyli go panowania nad tą mocą, nim moc go, czy ją pochłonie i zniszczy.
  To pierwszy, dość luźni pomysł.
  Chyba że masz ochotę na coś w klimatach wampirów, czarowników czy bardziej demonów.
  Albo może coś w stylu archeologów, poszukujących Edenu? Właściwie mogliby go znaleźć ale nieco inny niż podają zapiski w Biblii. Coś jak podróż do wnętrza ziemi.
  Albo może osadzonego w realiach historycznych.
  Albo może taka dziwna relacja, że pewien właściciel burdelu zaprzedał duszę diabłu za jakiś drobiazg, a diabeł poza duszą został przyłapany na niejako zabójstwie przez pewnego chłopaka? Mógłby zainteresować się nim, a że inne grupki przestępcze zaczynałby się interesować tym przedsięwzięciem, mógłby zechcieć podpisać pakt z chłopakiem?
  Albo wymyślimy własne uniwersum, w którym dwa królestwa toczyłyby wojnę... Można by wymyślić jakąś relację, którą można by potem wykorzystywać w różne sposoby. Na przykład nasze postaci mogłyby się znać, razem się szkolić jacyś magowie czy wojownicy, a potem musieliby stanąć na przeciw siebie w walce. Albo szpieg w zamku wroga? Czy złapany złodziej, wykorzystany do wykradzenia pewnych "skarbów" przeciwnika?

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie mam nic przeciwko :D Możesz zaczynać :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Haha to nie jest okropne, całkowicie rozumiem :D
  Też mi się wydaje że coś w stylu "Bohaterem Być" będzie najlepsze w tej sytuacji - nie ma tu określonego świata, można zmyślać według własnego uznania jak leci, a kreowanie "od zera do bohatera" może być całkiem zabawne :D Na dodatek każde zlecenie może być coraz trudniejsze i inne.
  Stawiamy na standardowy świat fantasy? Elfy, orki, smoki, wilkołaki i co nam jeszcze wyobraźnia podpowie? :D

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten pomysł mógłby być ciekawy. Można ustalić wiele historyjek i zadań jakie by można przed nimi postawić. Potem mogliby już mieć problemy z prawem, bo policja zaczynałaby się nimi interesować.

  Chociaż muszę przyznać, zę trochę brakuje mi wątków wlaśnie w stylu Dragon Age. Jeśli wyrażasz swą zgodę, to możemy pójść w tym kierunku.
  Ale to wszystko zależy od ciebie, bo jak jak zwykle nie umiem się zdecydować XD

  OdpowiedzUsuń
 23. No co ty, absolutnie! Jeśli jest możliwość to chcę ci pomóc wejść w ten świat z kopniakiem w drzwi i okrzykiem sławy oraz bohaterstwa :D

  Tak, dzień po ceremonii będzie chyba najlepszy. W Fable, grze na której opiera się ten pomysł, świeżutcy bohaterowie dostawali pieczęć, która pozwalała im się skontaktować z Akademią, teleportować się do niej w razie potrzeby oraz przyjmować questy. Chciałabyś coś takiego wykorzystać? :D Myślę, że to byłby fajny bajer.

  Wskazówki? Zrób prawdziwego rozpierdalacza! :D Hahaha nie no śmieje się. Ale serio, stwórz takiego bohatera jakiego chcesz i nie patrz się na ograniczenia czy konwenanse. Chcesz elfiego barbarzyńce? Wal śmiało. Wilkołaczego kapłana? Bez wahania. Orczego maga? Dawaj! :D Nawet zwyczajowi "źli" tacy jak wilkołaki, orki, wampiury, koboldy czy inne tego typu stworzenia można przekabacić na rzecz Akademii i dodać im ciekawą historię (ork wychowywany przez ludzi... Hmmm... :D)
  Kreujemy w końcu świat jak nam się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Nie wiem czy nadaję się na pokazywanie "najlepszych kart fantasy w historii na których można się opierać" hahaha :D Ale jeśli chcesz to nie ma sprawy, postaram się do weekendu wysmażyć jakiegoś bohatera tylko chce go jeszcze przemyśleć :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Wpadł mi do głowy jeszcze taki pomysł, ale do tego musielibyśmy wykreować własnie uniwersum.
  Ostatnio mam nieodpartą ochotę poprowadzić złodzieja, który posiada pewne magiczne zdolności. Zatem mogę zaproponować ci coś może w klimatach Gildii Magów takie jakie zostało wykreowane w książce Canavan albo takim naszym własnym. Tak sobie pomyślałem, ze mogłyby tam istnieć dla pewnego kraju dwa główne Bóstwa Cień i Światłość i ten kraj toczyłby walkę z innym i jego bogami i potężnymi magami. Jednak na jakiś czas działania wojenne zostały przerwane bo bóstwa zamilkły i przestały rozmawiać z prorokami. Dowiedzieli się, że ich bóstwa zostały "porwane" i umieszczone w zaklętych przedmiotach przez wrogie państwo. Wysłono jednego z magów by odszukał bogów we wrogim kraju i je wykradł. Jednak wszystko to byłoby zaplanowane, ponieważ zakleci bogowie nie mieliby tyle sił by wytworzyć własne ciała i wchłonęliby ciało tego kto ich dotknie i dotpiero w ludzkim ciele, staliby się smiertelni. Byliby jak pasożyty, które nie kierują tym co robi ich nosiciel, tylko mówiły do nich i ich wkurzali. Jednak mag znalazłby tylko jednego z bogów bo drugiego przypadkiem skradłby pewien złodziej, który nie wiedziałby w co się wpakował.
  Chaotycznie ale może zrozumiesz o co mi chodzi XD

  OdpowiedzUsuń
 26. O cześć! Nie wiem, jakim cudem nie zauważyłam, że jesteś na Indywidualnie przed dołączeniem, ale z tej strony Marcel, no a przynajmniej tak mnie znasz i lubisz (mam nadzieję c;). Wiem, że już sobie wątkujemy niezależnie, ale przeglądałam karty i chciałam się przynajmniej przywitać i dać znać, że to ja c:

  OdpowiedzUsuń
 27. Dopiero dołączyłam, więc nie ma za bardzo co obczajać, ale dziękuję! c; Chciałam wrócić na grupowce, tylko nie byłam pewna, na jakie dokładnie, więc wylądowałam tutaj z moimi niewykorzystanymi pomysłami.

  OdpowiedzUsuń
 28. Chyba bardziej postać złodzieja.
  Chętnie zacznę, by mniej więcej nakreślić akcję ;)
  Wolisz byśmy zaczęli od tego, że mój złodziej kradnie już fant z bogiem w środku, czy jszcze wcześniej do tego jak wysyłają maga na misję?

  OdpowiedzUsuń
 29. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2014/07/kp-kathan-fearadach_17.html
  Proszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Hej, hej, hej! Czy nastawiałaś się bardziej na tworzenie babeczki czy faceta do naszego fantasy? Bo w sumie... Dodała mi się jeszcze jedna koncepcja i nie wiem czy wolałabyś żebym poprowadziła mężczyznę czy kobietkę :D Mi to szczerze powiedziawszy obojętne, bo mam dwie postacie na wyjściu a pytam z kim ci się będzie lepiej pisało :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Chciałam zrobić babeczkę, trochę inspirowaną jednym z komiksów, z przeszłością która może nam nieźle namieszać w późniejszych przygodach gdy już będziemy super przekoksami :D Tylko nie wiem czy lubisz męsko-damskie czy wolisz tylko męsko-męskie

  OdpowiedzUsuń
 32. Hej, zrobiłam kartę :D Mam nadzieję, że będzie git i będzie nam się super pisało. Jeśli jednak stwierdzisz, że wolisz męsko-męskie to daj znać - mam jeszcze tego facia w pogotowiu :)

  http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/1970/01/kp-deionarra.html

  OdpowiedzUsuń
 33. Wooohooo! Morten to prawdziwy badass, mega mi się podoba - wygląda trochę jak Alistair z Dragon Age :D
  Ok od czego zaczynamy? Od oddelegowania nas do parek bohaterów i naszego pierwszego zadania, które ma być też "testem bojowym"? :D

  OdpowiedzUsuń
 34. To ja mam zacząć, ty chcesz zacząć naszą podróż? :D

  OdpowiedzUsuń
 35. Witam, cześć i dzień dobry! Ja tak z opóźnieniem, bo karty sprzątam i zafascynowała mnie twoja. Niby wątków mam kilogram (tak, nie zwracaj uwagi na nagłówek, proszę) i przyszłam spytać o chęć na wątek. Jeśli brak informacji w mojej karcie ci wadzi, mów, napiszę coś o sobie :) Mam parę propozycji na wątek, bo szczerze mówiąc nie lubię takiego o ustalania, wolę zacząć z pomysłem. Stąd jeśli masz jakiś swój pomysł na wątek, który od dawna chodzi ci po głowie, pisz! :) Jeśli nie, jak już mówiłam, mam też parę swoich.
  Chyba że masz już limit wątków czy po prostu tak średnio ci się widzi jakiś ze mną, wtedy też nie krępuj się i pisz :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Długi post (a nawet dwa) nadciąga(ją)!
  Od razu zaznaczam, płcie obu postaci są dowolne, mogę pisać każdym (w znaczeniu płci), a preferowana nie oznacza "jedyna jaką wezmę". Wyjątkiem jest pomysł 2, ponieważ mam już wątek, w którym piszę jako A i nie chcę się dublować, a ciekawi mnie, jakby mi wyszło bycie duchem :)

  Pomysł 1 (kiedyś go komuś opchnę, bardzo w to wierzę)
  Uniwersum Dzwoneczka. Pewna wróżka [A], zamiast trafić po powstaniu do Przystani Elfów, gdzieś się zgubiła i trafiła do domu zwykłego człowieka. Nie dowiedziała się nigdy, że jej talent ma jakąś nazwę, że istnieją inne wróżki i że te skrzydła nie są tylko dla ozdoby. Zadomowiła się – przyzwyczaiła się do naszego świata i polubiła go. Wtedy jakaś inna wróżka [B] trafia do tego domu, może żeby wzrosnąć roślinkę człowieka, z którym mieszka A, może przynieść zepsuty przedmiot, może także przypadkiem. I bardzo, bardzo się dziwi, gdy spotyka wróżkę, której nigdy nie widziała. Możemy, wręcz zachęcam do, odinfntylnienia Dzwoneczka. A może być skończonym nerdem (którego chętnie bym zresztą poprowadziła) i wprowadzać B w świat filmoseriali. Albo drugą postacią może być właśnie ten student, który pewnego dnia znajduje u siebie wróżkę i studiować nawet biologię, i zafascynować się istotką.
  [Preferowana postać: A]

  Pomysł 2
  Urban fantasy. Pewna osoba [A] otrzymuje w spadku niszczejący dom strachu, który kilkaset lat temu był świetnie znany w całym mieście, od kilkudziesięciu lat jednak wyłącznie stoi i niszczeje. Z niewiadomych powodów nagle wszystko zaczęło się psuć i niszczyć, A nie rezygnuje jednak i postanawia wybrać się tam, żeby go naprawić. Okazuje się, że zamieszkał tam prawdziwy poltergeist [B]. Nie pozwala właścicielowi na żadne naprawy. Zawiera z nim pakt, wobec którego B nie będzie mu przeszkadzał, o ile A pomoże mu dowiedzieć się, jak zginął. Gdy jednak wszystko znów toczy się lepszym torem, a bohaterów zaczynają łączyć nieco cieplejsze relacje, w mieście pojawiają się łowcy duchów.
  [Postać do oddania: A]

  Pomysł 3
  Uniwersum Assassin's Creed. Historia templariusza [A] i asasyna [B], pracujących w Abstergo. A to informatyk. B to pracownik, który po cichu sabotuje plany firmy. Oboje zajmują się odtwarzaniem wspomnień, jednak A robi to niesamowicie pieczołowicie, a B wręcz przeciwnie. Znają się z pracy i bardzo lubią, bo oczywiście nie wiedzą o wzajemnej przynależności. Jednak regularnie spotykają się też we wspomnieniach (o czym również nie mają pojęcia) jako swoi nemezis.
  [Postać preferowana: A]

  Pomysł 4
  Uniwersum Jak Wytresować Smoka ~50 lat po wydarzeniach w filmie. Plemię (?) Czkawki wsławiło się. I to w bardzo zły sposób. Poza swoimi ziemiami znani są jako Jeźdźcy Smoków, równie potworni i bestialscy co ich towarzysze. Poluje się więc na nich. Postać A to mieszkaniec Berg. Pewnego dnia latał na smoku z dala od domu, ale zaatakowano go i spadł z wierzchowca. Zemdlał, a znalazła go postać B – mieszkaniec jakiejkolwiek innej wioski, która tępi przecież smoki. Nie rozpoznaje jednak, że pochodzi z plemienia Jeźdźców i zanosi go do siebie. Tam A musi ukrywać, że jest tym kim jest – w końcu jeśliby to wyszło na jaw, zostałby zabity. Ba, był w środku terytorium wroga. Można tu dodać, że któreś z nich było synem/córką wodza, albo że to drugie plemię było wyjątkowo niechętnie mieszkańcom Berg, są jakimiś wyspecjalizowanymi łowcami smoków. Albo oba, o. Wedle preferencji.
  [Brak preferowanej postaci]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł 5
   Bazowane na jakimś serialu, którego tytułu niestety nie znam, bo widziałam tylko jednokrotnie. Parodia w wybitnym tego słowa znaczeniu (ale bez nadmiernego absurdu, tak, żeby w wątek dało się zaangażować, a nie czytało wszystko z jednym wielkim "że niby co" na twarzy). Nie wiadomo dlaczego, ale niektórzy ludzie od wielu lat po prostu rodzili się z supermocami. Dlatego powstały już szkoły uczące panowania nad mocami i wyrastania na przykładnych superbohaterów. Niestety, równolegle do nich powstały także tajne ośrodki szkoleniowe dla superzłoczyńców. Jest więc rodzina, w której rodzą się bliźnięta z identycznymi mocami. Jedno z nich [A] marzy o tym, żeby zostać superbohaterem, który wszystkich ocali. Drugie [B] zgadza się z nim, ale tylko kiedy rozmawiają. W rzeczywistości zamierza w przyszłości zostać superzłoczyńcą – i ma ku temu oczywiście swoje powody. Więc na co dzień po prostu jakoś sobie radzą, a B musi starać się nie wydać ze swoimi planami. Jeślibyś miała ochotę, możemy z tego nawet zrobić niekoniecznie parodię, tylko coś poważnego opartego na pozornie absurdalnych założeniach. Działa, potwierdzone.
   [Brak preferowanej postaci]

   Pomysł 6
   Bóstwa powstają, kiedy ktoś w nie uwierzy. Im więcej ma wiernych, tym większa jego moc. A gdy nie wierzy w niego nikt, staje się po prostu nieśmiertelnym człowiekiem z zupełnie śladową mocą. Taką osobą jest chociażby A, który kiedyś był wybitnie ważnym bóstwem (Zeus, Agni, inni tacy), a teraz nie potrafi zrobić prawie nic. B to bóstwo aspirujące. Kiedyś uwierzyło w niego kilku mieszkańców jednej wioski, a gdy ta została doszczętnie zniszczona, o nim zapomniano. Teraz, mimo wzajemnej niechęci (A nadal traktuje B z góry), zamierzają wystarać się, żeby znów w nich uwierzono.
   [Preferowana postać: B]

   Usuń
 37. Pewnie, napisałam tylko te, na które mam ochotę! :D Więc który z nich?

  OdpowiedzUsuń
 38. W porządku, nieraz dłużej mi się zdarzało czekać :D Okej, to robię już postać :> Ustalmy tylko miejsce. Co powiesz na Polskę? :D Albo cokolwiek nieanglojęzycznego, proszę, przejadły mi się trochę.

  OdpowiedzUsuń
 39. Zastrzeżeń zero :) A co do miejsca, nie wiem, czy nie lepiej jakieś istniejące miasto. Chociaż jeśli wolisz fikcyjne, to też może być.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, właśnie. Jakiej płci robimy postacie? :)

   Usuń
 40. W porządku, pan brzmi okej. Masz coś przeciwko męsko-męskiemu? Bo mogę pisać panią bez problemu, ale w sumie pan chyba bardziej mi pasuje od strony fabularnej.
  I zgoda, niech w takim razie będzie fikcyjnej, ale jakiej mniej więcej wielkości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, i w jakich okolicach? Bo chyba województwo chociaż by się przydało.

   Usuń
 41. Ooo, Mazury, proszę! Albo Warmia, moja mała Ameryka <3
  Wybacz, się ostatnio naćpałam tej okolicy :D I jakieś preferencje co do czasów z których mój pan duch pochodzi czy brak takowych?

  OdpowiedzUsuń
 42. Zgoda, w takim razie już robię kartę, dziś lub jutro wstawię :) Zaczniesz nam?

  OdpowiedzUsuń
 43. No cześć <3 Ja to ci wiszę odpisy na zdychającym powoli Burnley i odpisze pewnie wieczorem, ale i tak mam ochotę porwać cię na jakiś wątek również tutaj ;>

  OdpowiedzUsuń
 44. Witam, prezentuję dumnie Michałka :)
  http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2014/05/kp-duch-ciezki-zywot-ma.html

  OdpowiedzUsuń
 45. Awww, jak miło <333
  Hmmm, co do wątku...Kurcze nie mam konkretnej koncepcji, może zapragniesz zrealizować któryś z dwóch marnych pomysłów, które zdołałam spisać? A jak nie są w twoim stylu to chcę post-apo, ale może nie zombie, bo to takie cliche xd

  OdpowiedzUsuń
 46. Hej! Zaczęłam u nas wątek - strasznie przepraszam że mi tak zeszło, ale wyjaśnienie jest w komciu :) Raz jeszcze przepraszam!

  OdpowiedzUsuń
 47. Nie wiem jakim cudem nie zauważyłam, że odpisałaś D:
  Jak tylko skończę sesje to wszystko wyjaśnie ci na GG lub tutaj bo aktualnie nie mam nawet czasu, żeby oddychać aaa ;-;

  OdpowiedzUsuń
 48. Odpisałam! Mam nadzieję, że nie obrazisz się, że kazałam ci tak długo czekać ;-;

  OdpowiedzUsuń
 49. Wybacz zwłokę, miałem niesamowity zawrót głowy przez te dwa miesiące. Odpis już jest, kolejne będą już znacznie szybciej. :3

  OdpowiedzUsuń
 50. Dobry dzień, wątek może? Nie potrafię zachęcić niczym, nawet obietnicą dobrej zabawy.
  Ale mam pomysł. Chyba fajny.

  OdpowiedzUsuń
 51. Teraz to mi się wydaje wcale nie fajny, bo napędzany bezsennością i słuchaniem dziwnej ormiańskiej muzyki (nie wiem jak z tych dwóch rzeczy wyszło to poniżej, ale wyszło). No ale może siądzie.
  Nie będę przeklejać z mojej zakładki z pomysłami, bo tam jest elaborat, a ja się postaram zwięźle. Ogólnie myślałam o czymś takim: jest sobie dwóch współlokatorów, jeden dosyć ekscentryczny i wielce niezręczny życiowo (głównie przez specyficzne wychowanie), a co do charakteru i zajęcia drugiego to pozostawiam kompletną dowolność. Można to pociągnąć w stronę romansu, można w stronę zwykłej, chociaż trochę problematycznej przyjaźni, może być też nieodwzajemniona miłość z którejś strony.
  Jeszcze z moich dziwnych preferencji, to wątek bardzo widzi mi się w Rosji. Ale może być w sumie też bardzo ewentualnie w jakiejś anglojęzycznej części świata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, jeszcze na wypadek gdyby to nie siadło, to mam dwa pomysły na wątki urban fantasy, w mojej liście pomysłów to bodajże numerki V i VII.

   Usuń
 52. Hej, właśnie o czymś podobnym myślałam. Jakieś dilowanie narkotykami czy inne złe rzeczy :> Także jestem bardzo na tak. A co do relacji, to zależy co wolisz, bo mnie odpowiada zarówno typowy romans jak i wielki zawód miłosny i w ogóle ja cię kocham a ty śpisz.
  To jak, robimy KP? c:

  OdpowiedzUsuń
 53. Bardzo by mnie ucieszyła Rosja właśnie, bo surowe patologiczne klimaty tu pasują (a rosyjskie blokowiska są wysoce estetyczne przez kompletny brak estetyki). No i to taka swojska egzotyka. Ale jak wolisz coś innego, to widziałoby mi się coś w Glasgow. Albo jakimś irlandzkim mieście.

  OdpowiedzUsuń
 54. Władywostok.

  A tak serio, to Petersburg, mam sentyment przez rosyjskie kryminały. I spokojnie, nie śpiesz się c:

  OdpowiedzUsuń
 55. Super <3 Wrzucę jeszcze dzisiaj moją, jak będę miała dostęp do komputera. I mogę zacząć o ile ci to pasuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, jednak da się publikować z telefonu - http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.co.uk/2017/09/kp-can-you-see-scar-in-perfect-sky.html?m=1 Oto i Sierioża.

   Usuń
 56. Hej! Przepraszam, że tak długo, ale jest odpis pod kartą Mortena - mam nadzieję, że zastał cię on w zdrowiu i dobrym humorze <3

  OdpowiedzUsuń
 57. Hej! Wybacz, że dopiero teraz odpisuję, ale rzadko zaglądam po KA i ogromnie mi wstyd, że tyle czasu czekałaś na odpowiedź ode mnie, jejku ;c
  Nawet nie wiesz jak mnie zaskoczyłaś. Jak tylko zobaczyłam HYYH BTS to myślałam, że mam zwidy, więc w ciemno biorę, co masz do zaproponowania, ha!
  Także, czekam z niecierpliwością, aż mi zdradzisz szczegóły.

  OdpowiedzUsuń
 58. Z chęcią bym się tego podjęła, tylko nie wiem, z której strony to ugryźć. Tych teorii jest tyle, że najpierw chyba bym wolała wiedzieć, która z nich jest tobie najbliższa?
  Właśnie wątek Jungkooka i Yoongiego jest tam dla mnie najbardziej interesujący, moim UB jest Yoongi, więc co do rozdziału ról nie będzie sporu, haha, ale spokojnie mogłabym pisać Kookiem jakby ci się coś pozmieniało. Jednego Yoongiego i tak już tu prowadzę to inaczej musiałabym go zapisać w tym rozwinięciu, gdzie są KP.
  Powiązanie Taehyunga i Namjoona jest drugim, które lubię najbardziej i tu można by wiele ciekawych rzeczy stworzyć, z resztą u nich wszystkich to są niekończące możliwości, poszaleli z tymi teoriami.
  Ja to bym stworzyła jakąś własną historię na podstawie HYYH chyba.
  W ogóle, ciebie interesowałyby ich przyjacielskie relacje wyłącznie, czy romans między chłopakami także? Bo dla mnie to istotna kwestia, jeśli mam nad czymś pomyśleć.

  ZDROWIEJ!! nie ma co się dawać chorobie!

  OdpowiedzUsuń
 59. Panie! Świnto! Odpisałam ci znowu - akcja jest więc daje szybko co byśmy nie zapomniały atmosfery! :D

  OdpowiedzUsuń
 60. A własnie, jak było z tym wyrzuceniem? Bo Yoonnie kogoś pobił, ale nie pamiętam w obronie JK'a czy JK'a?
  Własnie, łatwo można się zgubić w tych teoriach, więc moim zdaniem lepiej dla nas by było jakbyśmy oparły się na jej najważniejszych aspektach, a resztę same stworzyły.
  Na początek jakiś dobry powód, dla którego urwał im się kontakt na ten rok czy jakos tak. Najpierw pomyślałam, że właśnie wypadek JK'a, o którym oczywiście Yoongi nie miałby pojęcia, byłby dobrym powodem, ale teraz wydaje mi się, że własnie dzięki wypadkowi mogliby się spotkać ponownie. Coś jak w first love, że Suga idąc środkiem ulicy, po tym jak wcześniej włamał się do sklepu z instrumentami, spowodowałby wypadek, a samochód, który by go ominął, pech chciał, że trafił w Jungkooka? Jezu nie wiem, to mi tak płytko brzmi, że aż mnie drażni, nie umiem sobie tego poukładać.
  W każdym razie chodzi o to, że Yoongi by się obwiniał i siedziałby przy nim, a gdy tamtemu by się polepszyło to znowu chciałby zniknąć, bo uważa, że JK'owi jest lepiej bez niego. No ale Jeon by go znalazł jakoś i tak, tą zapalniczkę można wcisnąć. Yoongi może by ją zostawił przy łóżku JK'a i by się domyślił, że przy nim siedział ten cały czas. Nie wiem, nie wiem. Czuję, że sporo czasu nam zejdzie z ustaleniem jak ma to wyglądać, ale będzie warto XD
  Taak, to się cieszę, że jesteś za romansem, chce miłości bardzo dużo między Yoonkookiem.
  A ten Vmon, to chcesz dla nich osobne KP stworzyć? Tak chyba lepiej by było, ale to myślę, że może trochę później byśmy nad nim pomyślały jak się uporamy z wizją Yoonkooka. No i jeśli to nie problem to chciałabym Tae. Na innym blogu piszę Vkooka i przyznam, że w Tae jest mi się wczuć najłatwiej spośród chłopców, wybacz Yoonnie hah. Miałabym pewność, że go nie popsuje, a RM'a to mogłabym mieć problem.
  Ja się boję, że jak bardziej szczegółowo wciśniemy resztę chłopaków to się nie połapiemy, ale oczywiście muszą się pojawić. Możemy w trakcie pisania uzgadniać, kiedy który ma się pojawić i co istotnego wnieść.
  Wgl jakbyś chciała coś jeszcze z bangtanami napisać, np. z chłopcami w roli główniej, którzy u nas są drugoplanowi, to cie zapraszam do cloudyjk tutaj na blogu, zapewniam, że nie pożałujesz. Ale darmową reklamę zrobiłam.

  OdpowiedzUsuń
 61. Witam się cieplutko!
  Dziękuję za powitanie, cieszę się że spodobała Ci się karta!
  Miło mi, że przybyłaś do mnie z polecenia, cieszy mnie to niezmiernie. :3
  Co do wątku, jestem zawsze chętna, a już zwłaszcza na te azjatyckie. ^^
  Masz jakieś pomysły, które chciałabyś zrealizować lub zmodyfikować czy kombinujemy nad czymś razem od podstaw?

  OdpowiedzUsuń
 62. Jeju ja to bym bardzo chętnie tą dwójeczkę napisała bo czekałam, aż ktoś będzie chciał ją wziąć, więc cieszę się że to proponujesz! :D
  Z drugiej strony zaś wątek inspirowany Skydive też kusi i nęci.(zwłaszcza, że ostatnio myślałam by coś z Daehyunem i Youngjae napisać, aczkolwiek jak masz pomysł na innych członków to chętnie posłucham ^^ )
  Coś czuje, że na jednym wąteczku się nie skończy, oczywiście jeśli tylko będziesz mieć ochotę :D
  To budowanie historii brzmi świetnie i bardzo chętnie napisałabym coś takiego bazując na przykład na MV BAP.
  Miałabyś ochotę, żeby nad jednym i drugim pomysłem pomyśleć czy masz jakieś limity żeby nie brać zbyt wielu wątków? :D

  OdpowiedzUsuń
 63. Aaaa, wybacz że jeszcze ci nie odpisałam, ale studia mnie wzięły i przygniotły ;_; Usiłuję się ogarnąć z odpisami jakoś w tym tygodniu, jak coś to można na mnie krzyczeć.

  OdpowiedzUsuń
 64. oooo to świetnie! :D Bardzo się cieszę, MV się poukłada i coś ciekawego się z tego stworzy! To w takim razie poruszymy ten temat chwilkę później, a co do balkonu to tak, do przejęcia chciałam oddać ♡ ^^ Oczywiście postać stworzyłabyś całkowicie po swojemu, jedynie co to musiała by mieć tego sponsora, by zgadzało się z pomysłem, a tak to cała reszta jest dowolna do Twojej dyspozycji, zupełnie nie ingeruje w tego bohatera. :3
  Chciałabyś, żeby były to przypadkowe osoby, czy też bierzemy kogoś z zespołów? Może jest jakaś dwójka którą byś chciała?
  Osobiście, dostosuje się do Ciebie bo i mogą to być dla mnie wizerunki osób niezwiązanych z żadnym zespołem, ale też wszelkie paringi typu yoonseok czy jihope również wchodzą w grę. (oczywiście inne zespoły także, ale to mi się jako pierwsze na myśl rzuciło :D )
  A co do odpisywania, to zupełnie nie ma się co martwić, ja to wszystko rozumiem, sama mam różne obowiązki na głowie i wiem, że nie zawsze jest czas na pisanie. :3

  OdpowiedzUsuń
 65. O! o! got7 chętnie bardzo! Znaczy znam wszystkie trzy, ale got7 to strzał w dziesiątkę bo nie miałam jeszcze okazji nimi pisać, a chciałam spróbować :D
  Chcesz jakąś konkretną parę? Bo jak mam być szczera, to znam tylko jedną z got7, ale może to dobra okazja by poznać więcej nowych. W sumie do postaci ☆ chyba najbardziej pasuje JB jak tak patrzę ewentualnie Mark ale raczej bardziej JB. Co uważasz? Kogo w ogóle chciałabyś stworzyć, ja się podpasuje do Ciebie! ^^

  OdpowiedzUsuń
 66. Zawsze musi być ten pierwszy raz :D
  W takim razie, niechaj będzie JB, a do niego z kolei pasuje mi Yugyeom, jak tak na nich patrzę. :3 Ale zadecydujesz sama, czyją postać byś wolała. :D
  Rozumiem, że z czasem wplątujemy romans w wątek czy masz ochotę na inną relację między panami?

  OdpowiedzUsuń
 67. yay! pasuje mi to jak najbardziej! właściwie miałam zaproponować to samo bo chciałam z Jaebuma zrobić osobę nie do końca przekonaną o swojej orientacji. No i też myślałam, że jak odkryje czym zajmuje się Jackson to mógłby początkowo być wzburzony i zły, a Jackson mógłby chcieć zrezygnować z tego sponsoringu tylko sponsor niezbyt by chciał i na przykład by mu groził, a wtedy pojawiłby się z powrotem JB, żeby mu pomóc. Co Ty na to? :D
  Co do akcji, to myślałam o Seulu ^^

  OdpowiedzUsuń
 68. Fantastycznie! Ja jeszcze dzisiaj postaram się wrzucić Jaebuma i podlinkuję Ci kartę :D
  Możesz zacząć jeśli masz ochotę. ^^

  OdpowiedzUsuń
 69. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2000/09/kp-stuffing-ear-with-earphone-with.html
  Przepraszam, że wczoraj nie dałam rady, ale już jest!
  W razie czego mów śmiało co poprawić w nim :3

  OdpowiedzUsuń
 70. Dla odmiany to ja przyszłam się z kimś przywitać i zaprosić do siebie. Dalej mam niedobór dramatycznych obyczajówek i kilka pomysłów, które chciałabym w jakiś sposób wykorzystać, więc może się skusisz. :)

  OdpowiedzUsuń
 71. Wybacz, że odzywam się dopiero teraz lecz miałam ciężki okres w rożnych dziecinach życia, ale już wracam. Łatwiej się mi będzie teraz w trudnego Yoongiego wczuć ha!
  Żeby Yoonnie pobił tego nauczyciela to musimy znaleźć dobry powód, może by tak zaszaleć i założyć, że ten nauczyciel molestowałby JK'a tak nieznacznie, aby go nie skrzywdzić jakoś bardzo i czymś go szantażował. Może nawet chodziłoby o Mina, dlatego się godził. Tego jednego dnia zażądałby, aby Jungkook zaczekał na niego w klasie po lekcjach. Suga by się o tym dowiedział, postanowiłby, że z nim poczeka i jakby tylko wszedł do środka nauczyciel to by się na niego rzucił, ale wiadomo, że uczniom nikt by nie uwierzył i skończyłoby się jedynie oświadczeniem, że uczeń Min Yoongi zachował się agresywnie względem nauczyciela i by go wywalili, a nawet mógłby dostać kuratora. Ale skoro skrycie kochał Jeona to nie mógł nie stanąć w jego obronie.
  I po tym to jezioro.
  Jak tak myślę to ciekawie byłoby jednak zacząć od tego pobicia. Wydaje mi się, że łatwiej byłoby się nam potem połapać w fabule i płynnie by się rozwijała, ale to już jak wolisz.

  OdpowiedzUsuń
 72. Jaka słooodka, dziękuję bardzo ♥
  Ogólnie to lubię zaczynać, ale byłabyś zła jakbym tym razem poprosiła o to
  Ciebie?
  To ja się zabieram za kartę Sugi.

  OdpowiedzUsuń
 73. yay dziękuje! cieszę się, że się JB spodobał :D
  Przepraszam, że teraz dopiero piszę! Odpisik już poleciał na Twoje zaczęcie, wiec przyszłam tutaj tylko powiedzieć, że Jackson jest super i Twoja karta bardzo mi się podoba i wizualnie i opisowo! :3 Plus ten cytat z Serendipity chwycił mnie za serce. ^^

  OdpowiedzUsuń
 74. SŁUCHAJ!
  Ja wiem, że ciągle wymyślam coś krzywdzącego dla JK'a, ale jakby nie patrzeć to też się odbija na Yoongim, więc, co ty na to, że jak Jungkook będzie miał ten wypadek to może zapomni o Yoongim? Jako jedynym? Bo chyba jest coś takiego, że po wypadku traci się pamięć o tym, o czym się myśli najwięcej, czy coś takiego, medycyna to nie moja bajka, ale można blefować na rzecz wątku XD Suga by go odwiedzał jak będzie w śpiączce i zostawiłby mu zapalniczkę jako wskazówkę, że przy nim był, tą na której jest Y.K, załóżmy, że to odnośnik do YoonKook. Yoongi będzie zraniony, bo nie będzie wiedział, że ten o nim nie pamięta i będzie myślał, że JK już sobie ich odpuścił i to, że nad nim czuwał nic dla niego nie znaczy, ale Jeon dzięki zapalniczce i jakimś nie wiem innym czynniku, po jakimś czasie, w końcu sobie przypomni i pójdzie do Sugi od razu po wyjściu ze szpitala.
  Co ty na to?
  tutaj karta Yoongiego http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2000/11/dont-come-closer-youll-be-hurt.html

  OdpowiedzUsuń
 75. aaaaaa, ja myślałam że ci odpisałam ale tego nie zrobiłam, shame on me ;__; wiem że bardzo chciałam wątku, tylko teraz nie wiem jak to dalej pociągnąć, nie wiem co robić, pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 76. Heloł! Wiem że późno piszę, ale odpisałam <3 Mam nadzieję, że będzie w porządu i że u ciebie też wszystko super-ultra ok! :)

  OdpowiedzUsuń
 77. Heloł! Wiem że późno piszę, ale odpisałam <3 Mam nadzieję, że będzie w porządu i że u ciebie też wszystko super-ultra ok! :)

  OdpowiedzUsuń
 78. Hej. Pisze aby powiedzieć, ze pamiętam o wątku i odpis z pewnością dostaniesz :D Bliżej świąt niestety. Niby zabrałem sie za odpis (mam niby cały akapit), ale idzie mi to dość topornie.
  Chciałem napisać, ze nie zapomniałem!

  OdpowiedzUsuń
 79. Hahah dasz sobie radę, trudność sesji to tylko legenda i da się przeżyć :D Lecz kaca i czekam na odpowiedź w takim razie - w ogóle dziękuję, że jeszcze chcesz go pisać i cię odpręża. Ja sama siebie bym walnęła przy tak wolnym tempie, który może zanudzić autorów :D

  OdpowiedzUsuń
 80. Cześć, cześć!
  Piszę z przeprosinami, że tak długo się nie odzywałam ;; Ostatnio miałam parę zawirowań w życiu i różnie to z moją weną bywało ;; Ale wracam do regularności i nadrobię zaległości!
  Jeszcze raz przepraszam Cię z całego serduszka oraz mam nadzieję, że mi wybaczysz ;; Postaram się jeszcze dzisiaj wysłać odpis! ;;

  OdpowiedzUsuń
 81. W sumie to sama nie wiem, ile czasu minęło, myślami to już jestem przy swojej sesji, która wisi mi nad głową niczym czarna chmura, więc się nie przejmuj, odpisy ode mnie to też ostatnio nie szczyt moich możliwości ;p Ogólnie to nie masz nic, za co byś musiała odpokutowywać tak czy inaczej, no weź, mi było trochę głupio, że tak mało akcję popychałam do przodu, ale to rodzina Liama, więc nie chciałam za bardzo ci zniszczyć ewentualnej wizji XD
  I oczywiście tobie też, trochę spóźnione, ale szczerze, wszystko najlepszego w Nowym Roku, mam nadzieję, że ci się dobrze zaczyna ;)

  OdpowiedzUsuń
 82. Heej, chciałam tylko zakomunikować, że pamiętam o naszym wątku i go nie porzuciłam, bo kocham go całym sercem. Takiego Jungkooka nie da się nie kochać.
  Ciągle miałam nadzieję, że w końcu dam radę odpisać, ale sprawy na studiach tak mi się pokomplikowały, że nie mam na nic czasu, a sesję trzeba zdać... A na razie raczej zostać dopuszczonym :c dlatego w końcu postanowiłam napisać, że przepraszam, ale ja wrócę!! Jeśli tylko będziesz chciała poczekać, to Cię obsypię najlepszymi odpisami i to w pierwszej kolejności;;
  I wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!! ♡

  OdpowiedzUsuń
 83. Miałem zastój. Trochę spraw mi się poprzestawiało w życiu.
  No ale jestem, mam nowy wielki powrót :D
  Właściwie mam propozycję. Zrezygnujmy z tamtego wątku i napiszmy coś nowego :D Jeśli oczywiście chcesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 84. Zależy na co masz ochotę :)
  Ja jestem chętny na wszystko :D Chociaż ostatnio mam ochotę na coś przygodowego, z motywem archeologicznym XD
  Opowiedz, może jakiś motyw albo myśl ci gdzieś tam krąży w głowie?

  OdpowiedzUsuń
 85. To niezły pomysł...
  Jakiś roztrzepany pan archeolog i może jakiś były żołnierz-najemnik, którego władze uniwersytetu wynajęły jako ochronę na wykopaliska?
  Jakieś przeklęte przedmioty by znaleźli, przez które mieliby wielkie kłopoty... Jakieś ucieczki, pościgi i strzelaniny o.o
  Albo może coś bardziej "duchowego"? Może opiekun duchów, którego zadaniem jest przeprowadzić dusze zmarłych na drugą stronę i jakaś dusza, która nie może się dostać na drugą stronę?
  Albo morczny świat przyszłości, w którym ludzi można produkować seryjnie, a władzę objęły istoty z innego świata? Może jakiś mały burdel, którego kierownictwo przejął jakiś demon czy coś w ten deseń?
  No nie wiem XD Mam dużo pomysłów, ale nie wiem właściwie czego chcesz xD

  OdpowiedzUsuń
 86. Brzmi bosko :D
  Wchodzę w to :D
  Proponuje stare ruiny, w których ukryte byłyby jakieś złe duchy, które mąciłyby w głowach ludziom z wykopalisk :D
  Gdzie umieszczamy akcje?
  Może coś w środkowej Azji by nie było im za sucho? XD

  OdpowiedzUsuń
 87. Dobre miejsce :)
  Cóż, ja bym wolał postać archeologa. Mam ochotę na kogoś lekko roztrzepanego i porywczego :D

  OdpowiedzUsuń
 88. Cóż, lubie improwizować XD Ale jak chcesz coś dokładniej ustalić to możemy ustalać teraz albo potem na bieżąco :)
  Ja proponuje umieścić w ruinach jakieś demony babilońskie, te które mieszają ludziom w głowach i językach :)

  OdpowiedzUsuń
 89. Dobrze, że znasz takie nazwy bo ja to wymyślam na bieżąco XD Nie jestem specem od dawnych wierzeń, chociaż uważam że i tak dużo wiem :)
  No to tak, najpierw ktoś je przypadkiem uwolni, one zrobią małą "rozpierduchę" a nasi panowie będą szukać sposobu na ich ponowne zamknięcie. A potem już się zobaczy co nam się urodzi XD
  Mamy coś jeszcze do ustalenia czy możemy się brać za karty? Mogę zacząć jak chcesz XD

  OdpowiedzUsuń
 90. Cześć. Okrutnie przepraszam za zniknięcie, mojego życia nagle okazało się za dużo, a do tego doszło lenistwo i wszystko absolutnie mnie przytłoczyło. Jeśli jednak masz ochotę wrócić do naszego wątku, wiesz, gdzie mnie szukać! [Troszkę się za tą parką stęskniłam po prawdzie.]

  OdpowiedzUsuń
 91. Cieszę się niezmiernie ^^ W takim razie biegnę już do administracji, żeby Michał wrócił do linków, aczkolwiek mam teraz maleńki zawał w szkole, więc odpis pojawi się pewnie koło czwartku dopiero.

  OdpowiedzUsuń
 92. http://in-dy-wi-du-al-nie.blogspot.com/2000/02/kp-lancelot-knight.html
  Wybacz tę lekką przerwę, ale jakoś nie mogłem się z niczym ogarnąć XD
  Zacznę jeszcze dzisiaj :D

  OdpowiedzUsuń
 93. Hah, nie tylko minął styczeń, ale i luty i dobijamy do połowy marca, a ja dopiero ogarniam życie w jakimkolwiek stopniu po mojej niezdanej za pierwszym razem sesji także wiesz XD Nie jestem pewna, co ci poradzić, jeśli chciałabyś zakończyć ten wątek, no to przemyśl to i mi powiedz, nie chciałabym, żebyś się za każdym razem męczyła z odpisem. No a jeśli nie, to można o jakimś zwrocie akcji pomyśleć, przeskoczyć do przodu czy cokolwiek, co by ci bardziej pasowało i bardziej inspirowało ;)

  OdpowiedzUsuń
 94. Bardzo mi miło, że chciałabyś kontynuować ten wątek, ja szczerze mówiąc też bardzo go lubię i byłoby mi trochę smutno go tak po prostu skończyć, ale muszę podkreślić, że przede wszystkim zależy mi, żebyś się nie zmuszała i nie widziała tego jako obowiązek ani nic takiego bo długo piszemy, rozumiesz, to nigdy nie prowadzi to niczego dobrego.
  W sumie to wydaje mi się, że zrobienie przeskoku ze szpitala poza szpital nam ten jakiś czas temu fajnie ożywiło wątek, więc może teraz warto zastanowić się nad czymś podobnym? Okej, podobna drastyczna zmiana scenerii już chyba nie wchodzi w grę, ale jak wiadomo wszyscy kochamy dramy, więc co by tu mogło się stać?
  Jeśli pójdziemy głębiej w nasz liźnięty wątek ewentualnego szantażu etc. (nie wiem, czy miałaś na to jakiś konkretny pomysł?) i sprawa doszłaby do rodziców Marcela (w sensie też zostaliby zaszantażowani jako sposób dojścia do Marcela, który jest z kolei drogą do Liama), totalnie widzę jak jego ojciec po prostu wyrzuca go z domu w formie pozbywania się problemu czy coś w tym rodzaju, oczywiście wybierając swoją karierę ponad wszystko, no i tym sposobem Marcel znajduje się nagle w zupełnie obcej sytuacji, odcięty od pieniędzy, jedynej rodziny, jaka mu została i tak dalej.
  Myślałam nad tym, ale nic więcej porządnego nie przychodzi mi na myśl, jestem oczywiście otwarta na twoje propozycje i krytykę, wal śmiało, w jaki sposób ty byś ich chciała skrzywdzić XD

  OdpowiedzUsuń
 95. Dałam odpis - przepraszam, że tak długo! <3

  OdpowiedzUsuń
 96. Hej! Piszę informacyjnie, że odpis dostaniesz, pewnie w okolicach piątku. I tak, jak najbardziej chcę kontynuować wątek :D Myślę, że po jakimś niewielkim przeskoku czasu załatwimy dla nich zupełnie nowa sprawę, co ty na to? Coś wymyślę, chyba nawet mam jakiś pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń