2 lipca 2017

[KA] white wolf

WHITE WOLF
manfromdeponia@gmail.com — jeśli wyślecie maila, dajcie znać w komentarzu

Cześć, z tej strony white wolf — miłośnik fantasy w wieku studenckim, który po X latach postanawia wrócić do pisania, nawet jeśli po sporej przerwie wychodzi to dość średnio, żeby nie powiedzieć, że słabo (nie ma to jak "zachęcająca" autoreklama). 

Kim piszę? Mężczyznami w różnym wieku, od nastolatków po czterdziestolatków. Staram się ich różnicować, żeby nie stworzyć armii klonów, chociaż bardzo prawdopodobne jest to, że wizerunki będą się powtarzały, jako że zawsze mam problem ze znalezieniem kogoś dobrego. 

Co piszę? Jak już wspomniałem we wstępie, moim numerem jeden jest fantastyka, ale porwę się na wszystko, może oprócz zwykłego romansu, w którym nie dzieje się nic godnego uwagi. Przed każdym wątkiem staram się robić research, żeby nie palnąć jakiejś głupoty. Długość odpisów znaczenia nie ma, zawsze staram się dostosować.

Jakie znam uniwersa? Wiedźmin, ale to chyba widać, oprócz tego orientuję się w Asasynach (chociaż przeszedłem tylko Black Flag, reszta dość szybko mnie znudziła), grach komputerowych, o których mało kto słyszał, miłością darzę Skyrima, uniwersum potterowskie, mimo że jest już mocno oklepane, Władcę Pierścieni (film, przez książki od paru lat nie mogę przebrnąć). Znalazłoby się jeszcze parę rzeczy, ale wystarczy zapytać i na pewno jakoś się dogadamy. A w ostateczności zawsze zostaje reserach, więc nic nie stoi na przeszkodzie temu, żeby wrzucić mnie w coś, czego nie znam.

Gdzie piszę? Skyline High School jako Matthew Rose i Irish Endless Dreams jako Jeremiah Furler.

Pomysły na wątki? Chwilowo brak, tak samo jak marzeń. 

Nie umiem pisać o sobie, więc musicie mi wybaczyć jakość tej karty. Gdybyście mieli jakieś pytania, to się nie krępujcie, a tymczasem zapraszam do wątków!

8 komentarzy:

 1. Hej hej hej, witam cię bardzo serdecznie na blogu! Szanuje za gry, no i przeuroczego gifa. Mam nadzieję, że znajdziesz u nas masę wątków i świetnych autorów.
  Skoro Skyrim... To może jest tam gdzieś miejsce na Morrowind? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, hej, witam u nas! Dobrej zabawy życzę, mnóstwa wątków i dużo, dużo weny. To jest tak od strony administratorskiej :) Mam nadzieję, ze ten powrót do pisania Ci się uda i nie znikniesz szybko przez zniechęcenie.
  A tak bardziej ode mnie, to ja bym była chętna na wątek, bo mi się ich ostatnio dosyć dużo wykruszyło tutaj...

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć, witam serdecznie. Masy wątków, fajnych współautorów i ogólnie to morza weny oraz mega zabawy, bo przecież o to chodzi aby się dobrze bawić, co nie?
  W razie chęci to standardowo zapraszam do siebie, bo dlaczego by nie? Może znajdziemy jakiś wspólny język?

  OdpowiedzUsuń
 4. OMATKO MAIL.
  PROSZĘ, NAPISZMY W DEPONII.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć na blogu i na nowo w świecie pisarskim! Skoro jesteś miłośnikiem fantasy, co powiesz na wątek w spokrewnionych, choć może daleko, realiach apokalipsy?

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja to już Ciebie znam. Lubisz Wiedźmina, więc ja Cię zabieram do siebie, chodź, chodź.

  OdpowiedzUsuń
 7. [Nie pozostaje mi nic innego jak Cię powitać i zaprosić do wspólnego wątku :) Też uwielbiam Wiedźmina i Władcę pierścieni, jeśli byś chciał moglibyśmy stworzyć jakąś historię, w którymś z tych światów czy też jakimkolwiek innym fantasy :) Może tylko oprócz gier, bo nie mam o nich zielonego pojęcia]

  OdpowiedzUsuń
 8. O jejku, chodź do mnie po jakiś wiedźmiński wątek. Pragnę takiego już od dłuższego czasu. Witam i dobrej zabawy życzę. :)

  OdpowiedzUsuń