22 marca 2018

[KA] Em.

Em.
O mnie
Jak na kobietę przystało, przychodzę po heteroseksualne romanse. I jeden homoseksualny, męsko-męski. Preferuję świat fantasy, sci-fi, aczkolwiek dobrą obyczajówką też nie pogardzę. Jeśli miałaby być gangsterska lub wojenna, czemu nie. Niestety nie radzę sobie w polskich realiach. Postapo też nie jest moją mocną stroną, zdecydowanie odradzam swoją osobę do takich wątków. Z resztą (tak sądzę) sobie poradzę. 
Piszę kobietami. Mężczyznami również, ale wolałabym w większości skupić się na płci pięknej. Nie jestem dobra w czarnych charakterach. Lubię tworzyć problemy, ale nie skrajne patologie. Wiek postaci od lat dwudziestu w górę. Co do mężczyzn: mogą być chamami, ale nigdy nie stworzę takiego, który jest draniem i krzywdzi innych. Nie mam problemu, jeśli inny autor tak robi. Kto, co lubi – dostosuję się.
Preferuje wątki zwięzłe i krótkie. Maksymalnie średniej długości. Nie lubię „lać wody”, by osiągnąć wyznaczoną długość. Jeśli współautor chce się rozpisywać, niech to robi. Nie mam nic przeciwko temu, jeśli nie oczekuje tego samego w zamian. Stawiam na akcję lub odczuwanie emocji aniżeli szczegółowy opis źdźbła trawy. Doceniam szczerość i sama też chcę taka być, więc jeśli komuś coś nie pasuje, niech mówi śmiało. Wątkowanie ma sprawiać przyjemność obu stronom,  nie być przymusem. 
Nie umiem określić, z jaką częstotliwością będę odpisywać. Mogę raz dziennie, kilka razy w ciągu dnia lub raz na kilka dni. Często mogę odzywać się z „anonima”, bo jestem leniwą bułą i zdarza się, że nie chce mi się logować na bloggera. 
Pozdrawiam i cześć wszystkim! 

9 komentarzy:

 1. Cześć! Jeśli masz ochotę na poprowadzenie pana, to zapraszam do siebie. Tak czy siak życzę udanej zabawy na blogu! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, cześć, co tu tak u ciebie pusto?
  Mam pomysł na dwa wątki. W razie chęci, zapraszam na maila podanego w mojej karcie autora :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam :D i zapraszam do mnie może coś razem stworzymy

  OdpowiedzUsuń
 4. No hej :D
  Ja bardzo chętnie przystanę na wątek. Tylko powiedz mi, czy masz na coś konkretnego ochotę? Bo jak miałabym przejąć postać, to raczej z jej oryginalną historią lub historią przedstawioną w filmie/kreskówce :) Możemy też zrobić swoje własne postaci w świecie X-Men lub ogólnie Marvela :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wybacz, że dopiero teraz odpisuję...
  Bardzo lubię świat X-Menów, więc bardzo chętnie. Ja lubię przejmować postaci kanoniczne, to jakieś wyzwanie, ale lubię też tworzyć swoje własne z własną historia, mocą i tak dalej, więc może po prostu stworzymy własne postacie w świecie X-Men? Tylko trzeba wybrać uniwersum czy jak to tam albo ustalić, z jakimi bohaterami będą mieli styczność nasi, żeby się zgadzał wiek np :D
  Co ty na to?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem raczej osobą, która nie lubi tak robić (uzależniać te moce od siebie), ale to też wydaje mi się ciekawym pomysłem. Pomyślałam o motywie, jaki był w kreskówce "X-Men ewolucja", kiedy tam Jean miała uderzenie mocy czy coś i Ruda jej pomogła, zabierając jej trochę tej mocy. I idąc dalej tym tropem pomyślałam, że można tutaj zrobić coś podobnego - A ma destruktywną moc, nad którą zdarza mu się nie panować, B potrafi zabierać moce (coś właśnie jak Rogue) i w ten sposób również uspokajać drugą osobę. I A mógłby właśnie też mieć takie uderzenie mocy i B musiałby być blisko niego. Ale w sumie co dalej i jak to ma wyglądać konkretnie to nie wiem. Napisz, co sądzisz i będziemy myśleć dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć, chciałam tylko dać znać, że pamiętam o naszym wątku i bardzo, bardzo przepraszam, że przez tyle czasu się nie odzywałam. Odpiszę, na 100%, tylko jeszcze nie potrafię określić, kiedy dokładnie - postaram się na dniach. Po prostu do 14 czerwca muszę pozaliczać wszystko na studiach i nałożyło mi się kilka bardzo złych terminów :/ Teraz powolutku wychodzę na prostą, roboty nadal mam dużo, ale zaczynam to ogarniać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, chciałam zapytać, co z naszym wątkiem? Masz ochotę go kontynuować, czy wolałabyś zakończyć?

  OdpowiedzUsuń