1 kwietnia 2018

piszmy

(w trakcie uzupełniania)
Znalezione obrazy dla zapytania miłość gif
1. Różnica wieku
Marzy mi się związek/romans/relacja z dużą różnicą wieku. Czyste, prawdziwe uczucie, w które nikt, prócz naszych bohaterów, nie wierzy. Dramat w postaci zdradzanej żony i córki/syna w wieku mojej pani. Realia najlepiej polskie. 

Podobny obraz
2. Inwalidka
Była akrobatka po urazie rdzenia kręgowego trafia do ośrodka psychoterapeutycznego, w którym ma odzyskać chęć do życia. 
Fajnie by było poprowadzić relację z kobietą/mężczyzną również z niepełnosprawnością Może to być psychoterapeuta, może to być osoba uczestnicząca w terapii, albo jakiś wolontariusz. Wiek 25+. 


3. Integracja
Zadaniem Pierwszego na świecie Uniwersytetu dla Mutantów jest nie tylko oponowanie kontrolowania mocy i swoich emocji, ale także integracja z rówieśnikami pozbawionymi genu X.
Podobają mi się tego typu realia także chętnie poprowadzę więcej niż jeden wątek w tej tematyce. 
Jeden z nich chciałabym skupić na integracji i pewnego rodzaju strachu przed osobą z mocami. Która strona będzie miała nadzwyczajne zdolności to kwestia dogadania.
Drugi mam już bardziej konkretny. Chciałabym stworzyć panią, która ma moc uzdrawiania innych. Trafia na swej na chłopaka, który użytkując swoją moc(do wymyślenia) się samo okalecza. Generalnie uchodzi za gbura, nikt od końca nie zna jego historii i nie ma pojęcia ile tak naprawdę ma lat. Pewnego razu moja pani znajduje go półprzytomnego na obrzeżach Uniwersytetu i go uzdrawia.


Podobny obraz

4. Anioł
Relacja anioł – upadły. Walka pomiędzy nimi trwa już dobre kilkadziesiąt lat, bo upadły jakimś cudem zawsze się wymyka. Nienawiść, że strony anioła jest wywołana bezlitosnością upadłego, który zabił jej rodziców. Tym razem upadły schodzi na ziemię. Bóg zsyła tam również anioła, który zapomina kim tak naprawdę jest i jakie zadanie ma do wykonania. Zamiast schwytania upadłego zaurocza się w nim, z wzajemnością. Pierwszy pocałunek rozwiązuje wszystko, oboje odzyskują pamięć. Anioł traci swoją boskość i jest zmuszony do pozostania wśród ludzi, upadły nadal jest poszukiwany.


Sad Black And White GIF
5. Wilkołacza księżniczka
Uniwersum: totalnie wymyślona przeze mnie kraina – do modyfikacji. Istnieją cztery rasy jak i cztery landy, zamieszkiwane przez każdą z odrębnych ras: wilkołaki, wampiry, elfy, magów. Wszyscy toczą między sobą wojny: waśń powstała kilkaset lat temu i podzieliła jedno państwo na cztery. Wygląd poszczególnych landów do ustalenia, głównie akcja będzie toczyła się u wilkołaków i magów.
W dniu osiemnastych urodzin na księżniczkę wilkołaków elfy rzuciły klątwę, która niwelowała przemianę w wilkołaka, ale podczas każdej pełni kobieta płakała krwawymi, palącymi łzami, z jej uszu, nosa oraz nadgarstków również sączyła się krew skazując ją na pewną śmierć. Rodzina królewska szukała pomocy wśród wszystkich ras lecz dopiero z magami dobiła targu. W zamian za pomoc w niwelowaniu objawów klawy księżniczka wyjdzie za mąż za najstarszego z książąt magów łącząc tym samym dwa landy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz