20 czerwca 2017

[KA] Harpya

nick
harpya

email
obsessya@gmail.com

Piszę zarówno mężczyznami jak i kobietami. W wątkach jednak, jeśli piszę mężczyzną to tylko w grę wchodzi mxm (chyba, że bez romansu to z postacią kobiecą i ciekawym wątkiem nie pogardzę), jeśli kobietą to tylko kxm. Damsko damskich nie prowadzę, gdyż no, nie czuję się na siłach. Może kiedyś. Homo wątki są spoko.

Wiek postaci od młodych po stare. Mężczyzn lubię kreować starszych 30-40 lat, ale i młodsi też się znajdą, jednak wydaje mi się, że są wtedy zbyt dziecinni, czy zniewieściali.
Charakter postaci staram się by był różny, lubię kreować stonowanych poważnych facetów z zabawną i tajemniczą stroną, rubasznych i beztroskich młodzieńców, niewinne i nieufne młode damy, badboyów, yakuzę i gangsterów, kobiety lubiące rozróbę i wykorzystujące swe ciało do własnych celów, ale ogólnie staram się by każda kolejna postać nie była do siebie podobna.
Rasy postaci różne, ale głównie lubię zmiennokształtnych, chociaż i 'zwykłym' człowiekiem nie pogardzę. Furry. Wampiry, wilkołaki, smoki, dżiny, wróżki, diabły/demony to lubię. Mutanty, modyfikacje ciała i i cyborgi też. Ale i odgrywanie bogów. Zabijanie postaci jest spoko, jeśli są śmiertelnikami.

Gatunek najchętniej fantasy i scifi. Obyczajówek nie potrafię, albo i potrafię, ale wtedy musi się coś dziać - szczególnie interesuje mnie przestępczość i wojskowi. Dark fantasy - klimaty cmentarne, podziemia, dark ages, średniowieczne klimaty. Scifi - odległa przyszłość, utopia, post-apo, kosmici, the 100, pustkowia, międzygalaktyczne wojny. Westerny. Niebo i Piekło. Klimat psychodeliczny pełen czarnych dziur i mrocznych korytarzy, skrzypienia desek i niewyjaśnionego lęku, gęsiej skórki i włosów zjeżonych na głowie. Klimaty egzotyczne, magiczne, niewyjaśnione, tajemnicze. Klimaty ciężkie i niebezpieczne, niespokojne, burzliwe i radioaktywne.

W wątku chcę by iskrzyło. Coś, jakieś uczucie, by tworzyła się więź emocjonalna pomiędzy postaciami, niekoniecznie pozytywna i zdrowa. Skomplikowane relacje, osoby trzecie, wielowątkowość, wiele postaci i elementów świata.
Wątek ma być dla relaksu, dla zabawy, do popłakania i rozczulania się, dla emocji i niecierpliwego oczekiwania na odpis. 
Odpisy w napadzie weny lubię szybkie, lubię akcję. Nie jestem zbyt dobra w rozpisywaniu się nad bogatym życiem wewnętrznym mojej postaci, lubię tą niepewność. Długość odpisu różna, ale raczej krótka 150-400 słów. Pierwsze są często opisowe, więc i dłuższe. Tu zależy. Lubię freeplay osadzony w jakimś autorskim świecie.

5 komentarzy:

 1. Czesc! Chodz, zrobimy wlasny swiat <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie na blogu :)
  Życzę dobrej zabawy i wielu ciekawych wątków :) Liczę,że zostaniesz z nami na dużej.
  Jeśli masz ochotę coś ze mną napisać, to zapraszam :) Pewnie uda nam się coś razem wyrzeźbić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś czuję, że się dogadamy c: I w sumie nawet podoba mi się pomysł z mafią ;>

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie na blogu :)
  Dobrej zabawy, wymarzonych wątków, czasu oraz weny życzę :D W razie chęci zapraszam do siebie. Miałbym pomysł...jeśli byś tylko chciała :>

  OdpowiedzUsuń
 5. Wybacz ciszę :D Mi właściwie nigdy nie przeszkadza nieoryginalna fabuła, samo pisanie dla pisania też jest super.
  Myślałam o tym ostatnim pomyśle w mojej karcie - świat fantasy działający jakby pod naszym, zwłaszcza wątek powiązany z magią chętnie bym poprowadziła.

  OdpowiedzUsuń