22 maja 2015

Sierociniec

Maisie Ainsley – farmaceutka i trucicielka, członkini początkowo Blackwatch, nieco później Szponu; niegdyś bliska przyjaciółka McCree i uczennica Reyesa, która ma na pieńku z Genjim; gotowa do wątków w każdym momencie jej historii.
Naoise – członek skrzydlatej rasy En'ca, której członkowie charakteryzują się posiadaniem indywidualnych zdolności; jej przedstawicieli ludzie uważają za bezduszne, krwiożercze demony – En'ca zaś tak traktują ludzi. N. jest dzieckiem dwojga potężnych wojowników En'ca, którzy zginęli, chroniąc ich wioski, teraz jest jednak wyłącznie zbuntowaną sierotą.
Raphael Blythe i Charles Truelock – Templariusze, całym sercem oddani sprawie; C. jest kapitanem okrętu brytyjskiego, a R. to programista i haker oraz potomek C., który miał styczność z posiadaczem Złotego Jabłka, ale nie udało mu się go odzyskać. R. próbuje jednak prześledzić miejsce obecnego położenia artefaktu. Gotowi głównie do wątków z przeskakiwaniem w czasie.
Victoria Hewitt/Phantom – sekretarka, która w wyniku wybuchu energii po rozbiciu się statku kosmicznego na ziemi zyskała moc niewrażliwości i niewidzialności. Gdy jej brat zachorował, zaczęła kraść i spodobało jej się to jako swoista odskocznia od codzienności; obecnie wsławiła się swoimi działaniami i została płatną zabójczynią, jest oczywiście poszukiwana.
Florent d'Amiens – psychopatyczny nastolatek o naiwnym sercu, którego krew ma nadnaturalne zdolności – reaguje z różnymi odczynnikami w sposób nieprzewidywalny.
David Cromwell – licealista i wysoce niedorobiony łowca wampirów, który nie jest do końca przekonany o niesamowitości swojej misji; szuka dziewczyny, która zmieni się w wampira lub wampirzego przyjaciela.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz